Our team of teachers

A team of professional teachers and consultants for communication in English.

International team of teachers and consultants

Our team, are professionals certified to teach English as a foreign language, meeting the high criteria of the internationally recognized evaluation scheme “Cambridge English Teaching Framework”.

Learning centred approach

Our teachers are focused on the needs, interests and goals of our students. We design course programmes so they are engaging and tailor-made for our students. Teachers facilitate the learning process and help students to develop their learner autonomy. Making practical tasks part of their lessons helps students to be engaged and motivated in the long run.

Experience and qualifications

Both professional experience and qualifications enables our teachers and consultants to be your partners for communication in business. They combine English lessons with practical tasks so your lessons have an immediate impact on your workload as well as improve your English skills for the future.

Continual development programme

We believe our continual professional development programme is a key element of providing quality teaching. Our teachers are trained and empowered in internal and external training as well as in our special mentoring programme. Monthly mentoring sessions help each teacher to cope with the challenges of teaching and help us to have an overview, hence quality control.

WE love teaching English

Join us

Our team

Teachers and consultants for communication in English.
Matthew McGeever

Matthew McGeever

Inšpiratívny, vzdelaný a scestovaný učiteľ, ktorý hodiny prispôsobuje absolútne na mieru svojim študentom.

Vyštudoval univerzitu v Oxforde. Postgraduálne štúdium a PhD. absolvoval v Holandsku a Taliansku. V roku 2019 získal kvalifikáciu na výučbu anglického jazyka, DELTA.

Matthew pochádza z Leeds, z Anglicka. Lektorom The Bridge je od roku 2020.

Na učení si najviac váži „pomáhanie študentom dosahovať ich sny a ciele.“ Verí, že každý študent sa dokáže jazyk naučiť, len nie v rovnakom čase a rovnakým spôsobom. Na hodinách rád využíva poéziu, hudbu, umenie a prispôsobuje ich individuálnym potrebám študentov.

Matthew precestoval 87 krajín sveta. Inšpirujú ho nové miesta, vo voľnom čase pláva, číta historickú literatúru, navštevuje galérie.

Luis Patrocinio

Luis Patrocinio

Srdcom a dušou zanietený učiteľ, ktorý dokáže svojich študentov aj po najťažšom dni pozitívne naladiť.

Vyštudoval divadelnú vedu a umenie. Ako certifikovaný lektor angličtiny s certifikátom Cambridge pôsobil v Brazílii a na Slovensku. Má skúsenosti s vyučovaním dospelých, teenagerov a detí.

Luis pochádza z Brazílie. Lektorom The Bridge je od roku 2020.

Na učení si najviac váži „to, že môžem so svojimi študentami zdieľať vedomosti, ma dokonale napĺňa. Vytvárať vzťahy, vyučovať, neustále sa učiť a rásť, prináša svetu radosť a dobro.“

Má poľsko-ukrajinsko-portugalsko-španielsko-indiánsko- africké korene. Miluje prírodu a spev. Absolvoval kurz spevu u Jaanie LoVetri, zaspieva 3.5 oktávy.
.

Alex Huegel

Alex Huegel

Dušou a srdcom učiteľ, pre ktorého je poslanie učiteľa jediným povolaním, ktoré ho teší a napĺňa.

Alex má vysokoškolský diplom zo psychológie a učiteľskú certifikáciu CELTA.

Alex pochádza z USA, z New Jersey. Lektorom The Bridge je od roku 2003.

Dva roky pôsobil v Macedónsku v rámci programu Mierových síl USA ako lektor angličtiny.

Na učení si najviac váži: inšpiratívne povolanie, ktoré miluje. Hovorí, že je to zatiaľ jediná práca, ktorá ho napĺňa a nenudí.

Počas svojich ciest navštívil Bratislavu, ktorá mu učarovala a rozhodol sa tu zostať. Hrá na gitare a píše. V súčasnosti román.

Sandra Weigl

Sandra Weigl

Systematická, rozvážna, pokojná milovníčka jógy, ktorá má vynikajúce komunikačné a interpersonálne zručnosti.

Po štúdiu pracovala v oblasti turizmu, ale potom sa rozhodla zmeniť kariéru. Po absolvovaní kurzu CELTA v Edinburghu začala vyučovať angličtinu.

Sandra pochádza z Nemecka, z malého mestečka neďaleko Mníchova.

Na učení si najviac váži: „lásku a radosť k učiteľskému povolaniu.“ Učenie je pre ňu hobby, dáva jej možnosť pomáhať študentom rásť.

Ostatných 8 rokov žila v Španielsku, Anglicku, Škótsku a v Číne. Miluje učenie sa jazykov a spoznávanie nových kultúr. Sandra je systematická, zodpovedná, spoľahlivá a rozvážna. Rada cestuje, cvičí jógu, tancuje, trávi čas v prírode, má rada hudbu a filmy.

Jana Valová

Jana Valová

Expertka na britskú literatúru a Harryho Pottera milujúca prírodu a kvalitné TV shows.

Vyštudovala anglický jazyk a literatúru na Masarykovej univerzity v Brne.

Počas štúdia na vysokej škole začala prekladať a vyučovať anglický jazyk. Svoju lásku k angličtine a anglicky hovoriacim krajinám získala počas študijného pobytu na strednej škole v USA.

Na učení si najviac váži: „možnosť byť sprievodkyňou študentov na ceste za ich cieľmi. Angličtina otvára podľa nej nové možnosti pre ľudí, ktorí ju ovládajú.

Vyrastala na knihách o Harrym Potterovi, rada trávi čas so svojou rodinou, priateľmi a svojim psíkom. Chodí na huby a ovláda paličkovanú čipku.

John Liebeskind

John Liebeskind

Vzdelaný a kultivovaný džentlmen s láskavým zmyslom pre humor.

John sa veľkú časť života pohyboval v právnickom prostredí. Keďže pochádza z multikultúrneho Miami, kde je veľký dopyt po ESL učiteľoch, začal vyučovať angličtinu študentov z celého sveta. To ho inšpirovalo k zmene kariéry. V roku 2017 vycestoval do Európy, v Prahe si urobil certifikát Trinity CertTesol a zostal vyučovať angličtinu.

Pochádza z Miami, lektorom The Bridge je od roku 2020.

Na učení si najviac váži možnosť pomáhať študentom rozvíjať ich novonadobudnuté zručnosti a sebaistotu.

Je extrovert, rád sa stretáva s novými ľuďmi a zaujímajú ho rôzne kultúry. Rád varí, je filmový nadšenec a rád číta príbehy so záhadami.

Darya Bayevskaya

Darya Bayevskaya

Inšpiratívna lektorka s bohatým spektrom záujmov, s ktorou dokážete viesť obohacujúce rozhovory na každú tému.

Získala magisterský titul z prekladateľstva anglického a ruského jazyka na Ukrajine a MBA v USA.

Darya (Dasha) pochádza z Ukrajiny. Lektorkou The Bridge je od roku 2020.

Na učení si najviac váži: „možnosť pomáhať študentom a tešiť sa spoločne z výsledkov ich štúdia.“ Miluje seba rozvoj a celoživotné štúdium, ktoré jej práca učiteľky denne prináša.
Učiť začala ešte popri štúdiu na vysokej škole. Je systematická, zodpovedná, vie si rýchlo vytvoriť dobrý vzťah so študentom. Rozpráva niekoľkými jazykmi, má výborné komunikačné zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Najlepší relax, ktorý by odporučila každému, je podľa Darye niekoľkohodinová prechádzka lesom s dobrou audioknihou a slúchadlami. Pravidelne skypuje so svojimi dvoma čivavami, ktoré bývajú doma na Ukrajine s Daryinou rodinou.

Emma Wyatt

Emma Wyatt

Emma je priateľka, po akej túži každý z nás. Pohodová, empatická, s hlbokým záujmom o druhých a skvelým zmyslom pre humor.

Má magisterský titul z anglickej literatúry z Queen Mary’s College, University of London. Lektorský diplom CELTA získala v International House, London.

Na učení si najviac váži: „príležitosť spoznávať množstvo inšpiratívnych študentov a pomáhať im zlepšovať sa v anglickom jazyku.“ Je komunikatívna, rada spoznáva nových ľudí. Súčasne je veľmi štruktúrovaná a orientovaná na cieľ. U študentov je obľúbená pre svoj zmysel pre humor a priateľskú náturu.

Pochádza v juhozápadného Anglicka.

Rada číta, cestuje, navštevuje galérie, múzeá. Miluje varenie a testovanie nových receptov. Na cyklotúru ju nedostanete, Emma totiž nevie bicyklovať. Tracky a prírodu však miluje.

Sam Patre

Sam Patre

Ak by Sam nebola zanietená lektorka, sedelo by jej povolanie komediálnej herečky. Rozhľadená optimistka, pri ktorej sa cítite vždy príjemne.

Získala bakalársky titul z Business Administration v Indii a učiteľské certifikácie TEFL(Teaching English as a Foreign Language), TESOL a TEYL v Thajsku.

Na učení si najviac váži: „privilégium pomáhať šíriť vedomosti. To je pocit, ktorý sa nedá s ničím iným na svete porovnať. Vďaka povolaniu lektorky sa každý deň učím niečo nové a to mi pomáha stávať sa lepším človekom.“

Sam pochádza z Indie, lektorkou The Bridge je od roku 2019.

Má vynikajúce komunikačné schopnosti. Jej entuziazmus je nákazlivý a dokáže inšpirovať študentov v každej vekovej kategórii. Je trpezlivá, zodpovedná, hovorí niekoľkými jazykmi.

Je filantrop, miluje varenie a najmä prípravu jedál pre iných. Hoci je navonok stelesnením zábavného extroverta, vnútri je introvert. Pokoj a a oddych nachádza v samote.

Ryan Williamson

Ryan Williamson

Systematický, štruktúrovaný učiteľ so zmyslom pre detail a schopnosťou motivovať študentov všetkých vekových kategórií.

Vyštudoval Environmentalistiku na Humboldt State University.

Na učení si najviac váži: „možnosť stretávať výnimočných študentov, ktorí patria k uznávaným odborníkom vo svojich odvetviach.“ Jeho hlavnou motiváciou pri vyučovaní angličtiny je dosiahnuť, aby sa študenti nebáli hovoriť. Rád využíva motivačné videá, ktoré sú nielen vynikajúcim nástrojom pri vyučovaní, ale môžu rozšíriť aj vedomostné a záujmové obzory študentov.

Ryan pochádza z Kalifornie.

Okrem environmentalistiky je odborníkom v oblasti marketingu a sociálnych médií. Miluje Board Games a pri porozumení ľudských charakterov mu pomáha odpoveď na jednoduchú otázku: Are you a dog or cat person?

Nenašli ste čo ste hľadali?

Chcem sa poradiť
×
×

Cart