Naši lektori

Náš tím lektorov a konzultantov pre komunikáciu v angličtine

Medzinárodný tím lektorov a konzultantov

Náš tím tvoria profesionáli certifikovaní na vyučbu angličtiny ako cudzieho jazyka, ktorí spĺňajú náročné kritériá medzinárodnej hodnotiacej schémy “Cambridge English Teaching Framework”.

Orientácia na študenta

Lektori sa zameriavajú na potreby, záujmy a ciele našich študentov a na základe toho tvoria obsah ich kurzov. Študentov vedú k aktívnej účasti na procese výučby a podporujú ich v plnení cieľov. Prepojením učenia sa a každodennej praxe sú študenti motivovaní, lebo každý deň vidia výsledky svojej snahy.

Skúsenosti aj odborné vzdelanie

Odborné vzdelanie a skúsenosti našich lektorov a konzultantov im dávajú priestor byť vašim partnerom pre komunikáciu v biznise. Prepájajú každodenné pracovné úlohy s výučbou angličtiny tak, aby vzdelávanie bolo investíciou ako do zamestnancov tak do rozvoja firmy.

Rozvojový program pre učiteľov

Je pre nás kľúčové, aby sa naši lektori vzdelávali a zlepšovali. Okrem interného či externého vzdelávania, sú zapojení do mentoringového programu. Tento program monitoruje ich prácu a pomáha im učiť lepšie. Výsledkom práce našich lektorov sú úspešní študenti.

WE love teaching English

Pridaj sa k nám

Náš tím

Naši lektori a konzultanti pre komunikáciu v anglickom jazyku.
Matthew McGeever

Matthew McGeever

Inšpiratívny, vzdelaný a scestovaný učiteľ, ktorý hodiny prispôsobuje absolútne na mieru svojim študentom.

Vyštudoval univerzitu v Oxforde. Postgraduálne štúdium a PhD. absolvoval v Holandsku a Taliansku. V roku 2019 získal kvalifikáciu na výučbu anglického jazyka, DELTA.

Matthew pochádza z Leeds, z Anglicka. Lektorom The Bridge je od roku 2020.

Na učení si najviac váži „pomáhanie študentom dosahovať ich sny a ciele.“ Verí, že každý študent sa dokáže jazyk naučiť, len nie v rovnakom čase a rovnakým spôsobom. Na hodinách rád využíva poéziu, hudbu, umenie a prispôsobuje ich individuálnym potrebám študentov.

Matthew precestoval 87 krajín sveta. Inšpirujú ho nové miesta, vo voľnom čase pláva, číta historickú literatúru, navštevuje galérie.

Luis Patrocinio

Luis Patrocinio

Srdcom a dušou zanietený učiteľ, ktorý dokáže svojich študentov aj po najťažšom dni pozitívne naladiť.

Vyštudoval divadelnú vedu a umenie. Ako certifikovaný lektor angličtiny s certifikátom Cambridge pôsobil v Brazílii a na Slovensku. Má skúsenosti s vyučovaním dospelých, teenagerov a detí.

Luis pochádza z Brazílie. Lektorom The Bridge je od roku 2020.

Na učení si najviac váži „to, že môžem so svojimi študentami zdieľať vedomosti, ma dokonale napĺňa. Vytvárať vzťahy, vyučovať, neustále sa učiť a rásť, prináša svetu radosť a dobro.“

Má poľsko-ukrajinsko-portugalsko-španielsko-indiánsko- africké korene. Miluje prírodu a spev. Absolvoval kurz spevu u Jaanie LoVetri, zaspieva 3.5 oktávy.
.

Sandra Weigl

Sandra Weigl

Systematická, rozvážna, pokojná milovníčka jógy, ktorá má vynikajúce komunikačné a interpersonálne zručnosti.

Po štúdiu pracovala v oblasti turizmu, ale potom sa rozhodla zmeniť kariéru. Po absolvovaní kurzu CELTA v Edinburghu začala vyučovať angličtinu.

Sandra pochádza z Nemecka, z malého mestečka neďaleko Mníchova.

Na učení si najviac váži: „lásku a radosť k učiteľskému povolaniu.“ Učenie je pre ňu hobby, dáva jej možnosť pomáhať študentom rásť.

Ostatných 8 rokov žila v Španielsku, Anglicku, Škótsku a v Číne. Miluje učenie sa jazykov a spoznávanie nových kultúr. Sandra je systematická, zodpovedná, spoľahlivá a rozvážna. Rada cestuje, cvičí jógu, tancuje, trávi čas v prírode, má rada hudbu a filmy.

Jana Valová

Jana Valová

Expertka na britskú literatúru a Harryho Pottera milujúca prírodu a kvalitné TV shows.

Vyštudovala anglický jazyk a literatúru na Masarykovej univerzity v Brne.

Počas štúdia na vysokej škole začala prekladať a vyučovať anglický jazyk. Svoju lásku k angličtine a anglicky hovoriacim krajinám získala počas študijného pobytu na strednej škole v USA.

Na učení si najviac váži: „možnosť byť sprievodkyňou študentov na ceste za ich cieľmi. Angličtina otvára podľa nej nové možnosti pre ľudí, ktorí ju ovládajú.

Vyrastala na knihách o Harrym Potterovi, rada trávi čas so svojou rodinou, priateľmi a svojim psíkom. Chodí na huby a ovláda paličkovanú čipku.

Darya Bayevskaya

Darya Bayevskaya

Inšpiratívna lektorka s bohatým spektrom záujmov, s ktorou dokážete viesť obohacujúce rozhovory na každú tému.

Získala magisterský titul z prekladateľstva anglického a ruského jazyka na Ukrajine a MBA v USA.

Darya (Dasha) pochádza z Ukrajiny. Lektorkou The Bridge je od roku 2020.

Na učení si najviac váži: „možnosť pomáhať študentom a tešiť sa spoločne z výsledkov ich štúdia.“ Miluje seba rozvoj a celoživotné štúdium, ktoré jej práca učiteľky denne prináša.
Učiť začala ešte popri štúdiu na vysokej škole. Je systematická, zodpovedná, vie si rýchlo vytvoriť dobrý vzťah so študentom. Rozpráva niekoľkými jazykmi, má výborné komunikačné zručnosti a schopnosti riešiť problémy.

Najlepší relax, ktorý by odporučila každému, je podľa Darye niekoľkohodinová prechádzka lesom s dobrou audioknihou a slúchadlami. Pravidelne skypuje so svojimi dvoma čivavami, ktoré bývajú doma na Ukrajine s Daryinou rodinou.

Emma Wyatt

Emma Wyatt

Emma je priateľka, po akej túži každý z nás. Pohodová, empatická, s hlbokým záujmom o druhých a skvelým zmyslom pre humor.

Má magisterský titul z anglickej literatúry z Queen Mary’s College, University of London. Lektorský diplom CELTA získala v International House, London.

Na učení si najviac váži: „príležitosť spoznávať množstvo inšpiratívnych študentov a pomáhať im zlepšovať sa v anglickom jazyku.“ Je komunikatívna, rada spoznáva nových ľudí. Súčasne je veľmi štruktúrovaná a orientovaná na cieľ. U študentov je obľúbená pre svoj zmysel pre humor a priateľskú náturu.

Pochádza v juhozápadného Anglicka.

Rada číta, cestuje, navštevuje galérie, múzeá. Miluje varenie a testovanie nových receptov. Na cyklotúru ju nedostanete, Emma totiž nevie bicyklovať. Tracky a prírodu však miluje.

Sam Patre

Sam Patre

Ak by Sam nebola zanietená lektorka, sedelo by jej povolanie komediálnej herečky. Rozhľadená optimistka, pri ktorej sa cítite vždy príjemne.

Získala bakalársky titul z Business Administration v Indii a učiteľské certifikácie TEFL(Teaching English as a Foreign Language), TESOL a TEYL v Thajsku.

Na učení si najviac váži: „privilégium pomáhať šíriť vedomosti. To je pocit, ktorý sa nedá s ničím iným na svete porovnať. Vďaka povolaniu lektorky sa každý deň učím niečo nové a to mi pomáha stávať sa lepším človekom.“

Sam pochádza z Indie, lektorkou The Bridge je od roku 2019.

Má vynikajúce komunikačné schopnosti. Jej entuziazmus je nákazlivý a dokáže inšpirovať študentov v každej vekovej kategórii. Je trpezlivá, zodpovedná, hovorí niekoľkými jazykmi.

Je filantrop, miluje varenie a najmä prípravu jedál pre iných. Hoci je navonok stelesnením zábavného extroverta, vnútri je introvert. Pokoj a a oddych nachádza v samote.

Anthony Forsyth

Anthony Forsyth

Príjemný a rozhľadený spoločník so svojským zmyslom pre humor.

Obhájil titul bakalár z Komunikácie, so špecializáciou na lingvistiku. Má skúsenosti s vyučovaním dospelých, teenagerov aj detí, avšak najradšej učí dospelých.

Na učení si najviac váži: „prepájanie naprieč odlišnými kultúrami a záujmami.“ Ako certifikovaný lektor angličtiny pôsobil na Slovensku (Bratislava a Trnava) a v Japonsku.

Anthony pochádza zo Škótska.

Ma svojský zmysel pre humor, je príjemný spoločník, konverzácie s ním sú zaujímavé a inšpiratívne. Energiu načerpáva v tichu a samote, ak nerátame jeho obľúbené filmy a seriály na Netflix/YouTube. Veľa cestuje a vždy na jeseň sa teší na saunu, wellness a spa.

Lektor bude priradený

Lektor bude priradený

V jazykovom centre the Bridge sa špecializujeme na výučbu anglického jazyka. Ponúkame rôzne tematicky zamerané kurzy, v rôznych časoch a v rôznej forme. Naši študenti sú kvalitne pripravení na skúšky Cambridgskej univerzity. Aktívne pripravujeme na Business English Certificate, International Legal English Certificate, First Certificate in English, Certificate in Advanced English a iné.

Andrea Záhumenská

Andrea Záhumenská

Múdra a spravodlivá, rozhľadená, priama osobnosť s potrebným životným nadhľadom.

Absolvovala fakultu Prírodných vied Univerzity Komenského V Bratislave, odbor učiteľstvo Biológia – Chémia. V rokoch 1998-1999 si rozšírila kvalifikáciu štúdiom angličtinu vo Veľkej Británii.

Ako lektorka anglického jazyka v Bratislave pracuje od roku 2000.

Andrea sa špecializuje na prípravu na pracovný pohovor v angličtine a na tréning prezentačných zručností v angličtine. V The Bridge sa venuje jazykovému koučingu a mentoringu. Vedie tím našich lektorov, podporuje ich v profesionálnom raste a zodpovedá za kvalitu výučby.

Vo voľnom čase sa venuje behu, bicyklovaniu, má rada turistiku a dobré knihy.

Nevena Popovič

Nevena Popovič

Spoločenská, dynamická, vždy dobre naladená, aktívna lektorka.

Vyštudovala nemecký jazyk a literatúru. Absolvovala viacero školení v oblasti anglickej lingvistiky a teórie literatúry. Ovláda niekoľko svetových jazykov.

Na učení si najviac váži: „mnohotvárnosť učiteľského povolania, ktoré učiteľovi umožňuje striedať niekoľko rolí súčasne. Moje povolanie je pre mňa neustálym zdrojom inšpirácie.“

Nena pochádza zo Srbska a výučbe angličtiny sa venuje už 15 rokov.

Je dobrý motivátor, vie, čo študenti potrebujú na to, aby sa z hodín nielen tešili, ale sa aj reálne jazyk naučili.
Cvičí jogu, má rada prechádzky na čerstvom vzduchu a kvalitné televízne seriály.

Maria Laura Cabada

Maria Laura Cabada

Distingvovaná, jemná, príjemná lektorka, s ktorou môžete diskutovať o všetko od cestovania cez umenie, architektúru až po cudzie jazyky.

Vyštudovala angličtinu na National University of Córdoba v Argentíne. Má pedagogické vzdelanie a skúsenosti s vyučovaním dospelých, detí, teenagerov.

Pochádza z Argentíny. Lektorkou The Bridge je od roku 2017.

Na učení si najviac váži: „schopnosť pomáhať svojim študentom v hľadaní cesty k anglickému jazyku, ktorá funguje v ich konkrétnom prípade. Tiež možnosť ukazovať nové spôsoby vnímania a učenia sa cudzieho jazyka.“

Po skončení univerzity precestovala takmer celú Európu. Vo voľnom čase pozerá filmy, stretáva sa s priateľmi, číta historické a filozofické knihy, literatúru z oblasti architektúry, umenia a cestovania a poéziu. Zbožňuje jazyky, učila sa ruštinu, modernú gréčtinu a slovenčinu.

Juraj Streďanský

Juraj Streďanský

Činorodý, aktívny a príjemný učiteľ, ktorého mottom je neustály osobný rast.
Juraj je vyštudovaný prekladateľ a tlmočník. Získal certifikáty na výučbu anglického jazyka TOLES Advanced, Legal English ClasSIX (Regent Oxford), Essentials of Communication at The Bridge Bratislava (Doris Suchet) a Learn & Lead at The Bridge Bratislava (Gabriela Lojová).
Na učení ho najviac baví: „rozmanitosť. Nutnosť neustále sa adaptovať na nové osobnosti študentov a nové situácie vás udržiava v neustálej činorodosti. A tá dáva neobmedzený priestor na zlepšovanie sa.“
Jeho mottom je „každý človek nás môže niečomu priučiť, len musíme byť schopní to vidieť“. Žil v Nemecku, Poľsku a v Írsku. Od roku 2008 je full-time učiteľom, venuje sa firemnej výučbe klientov všetkých pracovných zaradení a úrovní.
Jurajovou najväčšou vášňou je hudba a hra na bicie, filozofovanie o živote a svete, ktorý si nevie predstaviť bez svojej rodiny a kamarátov. Jazdí na horskom bicykli, miluje umenie, dobrú kávu. Nedávno absolvoval pobyt v tme – vydržal päť dní v tme a v samote.

Vanda Hudáková

Vanda Hudáková

Spoločenská, priateľská, dobrodružná povaha našej lektorky zaisťuje, že hodiny s ňou sú vždy radosťou a zážitkom.

Je absolventkou Univerzity Komenského, kde vyštudovala učiteľstvo - anglický jazyk a literatúru a slovenský jazyk a literatúru. S našou jazykovou školou začala spolupracovať už počas štúdia. V 2018 získala Certificate in CLIL methodology for teachers.

Na učení ju najviac baví: „budovanie vzťahov s mojimi študentami, zdieľanie svojich snov. Sledovanie toho, ako sa učia a rastie ich osobnosť.“

Vanda pochádza z Prešova. Miluje kvalitnú kávu, knihy či hudbu. Dvanásť rokov hrávala florbal, v roku 2010 jej tím vyhral majstrovstvá Slovenska. Okrem aktívneho športu sa venovala aj trénovaniu detí a florbal jej vštepil tímového ducha i veľké odhodlanie. Štúdium jazykov pre ňu neznamená iba možnosť komunikovať s ostatnými. Je pre ňu aj prostriedkom na spoznávanie iných kultúr. Okrem angličtiny hovorí španielsky a rusky. Nikdy nemala nič zlomené a všade kam ide, si berie dobrú knihu so sebou.

Ondrej Koščík

Ondrej Koščík

Skvelý, láskavý, priateľský učiteľ, s ktorým sa môžete na profesionálnej úrovni rozprávať nielen o anglickom jazyku, ale aj o fotografovaní a o hudbe.

Počas štúdia Anglistiky a amerikanistiky na Prešovskej univerzite absolvoval stáž v Londýne, polročné štúdium anglickej jazykovedy v poľskom Rzeszówe, a letnú školu súčasnej anglickej literatúry v škótskom Edinburghu. Získal certifikát TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) z Arizona State University.

Angličtina je jeho vášeň a to je aj vidno na jeho príprave na hodiny a na hodinách samotných.
Po úspešnom štúdiu pôsobil štyri roky ako lektor na Univerzite Komenského, kde sa zároveň podieľal aj na príprave štátnych jazykových skúšok.

Na učení ho najviac baví: „vidieť, ako sa moji študenti zlepšujú a dosahujú svoje ciele v anglickom jazyku.“

Vo voľnom čase ho stretnete nielen ako fotografa, ale aj na koncertoch, festivaloch, či iných zaujímavých podujatiach v širokom okolí. Ako fotograf nechýbal na viacerých festivaloch Pohoda. Bol na sedemnástich koncertoch jeho obľúbenej kapely Pearl Jam. Fascinujú ho príbehy a vďačne si vypočuje aj ten váš.

Ceri Shumack

Ceri Shumack

Dušou rocker, milovník dejín, no v prvom rade učiteľ. Ceri je sympaťák, s ktorým si hodiny angličtiny zamilujú podľa našich skúseností všetci študenti.

Počas vysokoškolského štúdia študoval rôznorodé predmety vrátane Obchodu a financií, Dejín starovekých civilizácií ako aj Projektový a stavebný manažment. Neskôr pôsobil dlhšie obdobie v oblasti oceliarskeho priemyslu ako manažér výroby.

Ceri sa narodil vo Veľkej Británii, lektorom The Bridge je od roku 2015.

Na učení ho najviac baví: „sledovať radosť, s ktorou moji študenti prežívajú hodiny a pokrok, ktorý dosahujú v anglickom jazyku.“ Rád diskutuje so študentami o rôznych témach, vrátane biznisových.

Vo voľnom čase sa venuje hudbe a historickým výskumom. Sleduje športové zápasy a udržiava sa v kondícii. Desať rokov bol členom rockovej skupiny. Pre the Bridge pracuje od marca 2015.

Michala Kamhalová

Michala Kamhalová

Precízna, zorganizovaná, sympatická učiteľka so zmyslom pre nové digitálne technológie vo výučbe cudzích jazykov.

Vyštudovala anglický jazyk a literatúru na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského. Miška vždy vedela, že raz bude učiteľkou. Miluje predstavu, že stojí pred skupinou ľudí, ktorej odovzdáva vedomosti a pomáha im tak hýbať sa smerom dopredu.

Deväť rokov učila angličtinu nadané deti na strednej škole. Lektorkou The Bridge je roku 2016.

Na učení ju najviac baví: „rozmanitosť študentov a ich očakávaní. Nedávno som si obľúbila aj spontánnu zábavu a improvizované učenie.“ Miluje turistiku, prekážkové behy, puzzle games. Má vynikajúcu fotografickú pamäť a talent na cudzie jazyky.

Ben Gwillim

Ben Gwillim

Britský džentlmen, majster spoločenského správania, etikety a biznis pravidiel.

Vyštudoval univerzitu v Southamptone. Kvalifikáciu CELTA k výučbe angličtiny získal v Anglo Continental v Bournemouth v Anglicku.

Ben pochádza z Veľkej Británie. Lektorom angličtiny sa stal po 25 rokoch strávených v Britských ozbrojených silách. Lektorom The Bridge je od roku 2015.

Na učení ho najviac baví: „spoznávanie zaujímavých a výnimočných ľudí v mojich študentoch.“

Hrá na gitare, miluje hudbu 70. a 80. rokov, od detstva je nadšeným fanúšikom Jamesa Bonda.

Andrej Dodok

Andrej Dodok

Vyštudoval Filozofickú fakultu UK v Bratislave a Institute of Management v Londýne. Má lektorskú certifikáciu CAELT, University of British Columbia, Kanada.

V the Bridge pripravuje pokročilých študentov na Cambridge skúšky (Business English BEC Higher, Legal English) a vyučuje v kurzoch so zameraním na právnickú angličtinu. Školí odborné kurzy ako Policies and Directives, Anti money laundering, Company law, Arbitration, a slovenské zákony v anglickom jazyku.
Andrej pracuje pre medzinárodnú advokátsku kanceláriu Squire Patton Boggs.

Je členom občianskeho združenia People Council. Je súdnym prekladateľom zapísaným v zozname znalcov, tlmočníkov a prekladateľov Ministerstva spravodlivosti SR.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Chcem sa poradiť
×
×

Cart