Ako nestratiť kontakt s angličtinou v lete a zároveň sa neviazať konkrétnymi termínmi v kurze? Navštívte naše otvorené konverzácie počas leta.

Ak ste sa rozhodli vykročiť za zdokonaľovaním sa v angličtine, iste viete, že ide o dlhodobý proces, ktorý vyžaduje disciplínu a pravidelné ukrajovanie zo svojho drahocenného času. Prirodzene, s prvými slnečnými lúčmi a letnými mesiacmi zvykneme o niečo poľaviť. Nakoľko sa nás letná dovolenková nálada týka rovnako ako Vás, pokúsili sme sa vymyslieť pre vás taký koncept kurzu, aby príliš nezasahoval do Vašich dovolenkových plánov. Počas leta sa nám neustále núkajú príležitosti na trénovanie svojich jazykových zručností aj prostredníctvom rozličných výletov poza hranice našej malebnej krajiny.

Pre tých, ktorí túto možnosť nemajú, alebo sa im pár dní mimo Slovenska na cibrenie si jazyka máli, sme pripravili voľné konverzačné hodiny prebiehajúce počas celého leta. Príďte si párkrát nezáväzne pokonverzovať na náš skupinový kurz so zahraničným lektorom. Ponúkame zaujímavé témy, ktoré na seba jednotlivo nenadväzujú, takže nebudete musieť dobiehať „zameškané učivo“. Atmosféru máme na hodinách veľmi priateľskú a uvoľnenú a vďaka poctivo pripravenému obsahu sa rozhodne nebudete nudiť. Zároveň si v príjemnom prostredí pri osviežujúcej limonáde rozviažete jazyk, nestratíte kontakt s angličtinou a skvelo sa namotivujete pred začiatkom nového školského roka.

Výhodou voľných konverzačných hodín je fakt, že zaplatíte iba za hodiny, ktoré reálne navštívite. V ponuke máme balíčky 6/8/12/17 vstupov, ktoré môžete čerpať počas celého leta v ľubovoľných termínoch. Konverzácie budú prebiehať od 17:00-18:30 každý pondelok stredu, v úrovniach B1/B2.

 

Cena balíčkov:

6 vstupov ……         109EUR

8 vstupov……           128EUR

12 vstupov….          175EUR

17 vstupov….          235EUR

 

Teší sa na Vás team the Bridge spoločne s našimi kvalifikovanými lektormi s bohatými skúsenosťami. Neváhajte a ozvite sa nám na kurzy@thebridge.sk alebo na tel. číslo +421 948 104 916.