Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Angličtina pre firmy

Jazykové vzdelávanie môže byť nielen úspešnou investíciou do zamestnancov, ale aj do rozvoja celej firmy.

Výskumy i naše skúsenosti ukazujú, že dobre nastavené jazykové vzdelávanie sa vašej firme môže vrátiť až niekoľkonásobne.

Návratnosť investícií do vzdelávania zamestnancov nie je mýtus. Práve naopak. Kvalitné a efektívne jazykové vzdelávanie môže vašich zamestnancov nakopnúť k lepším výkonom nielen v oblasti komunikácie, ale tiež pozdvihnúť celkovú pracovnú morálku.
Zameriavame sa nielen na učenie samotné, ale najmä na potreby, záujmy a ciele študentov. Podľa nich zvolíme správnu metódu výučby a tvoríme obsah kurzu. Študentov vedieme k aktívnej účasti na procese výučby a motivujeme ich k úspešnému napĺňaniu cieľov.
Spôsob výučby
Náš medzinárodný tám lektorov a konzultantov v angličtine tvoria profesionáli certifikovaní na výučbu angličtiny ako cudzieho jazyka, ktorí spĺňajú náročné kritériá medzinárodnej hodnotiacej schémy “Cambridge English Teaching Framework”.
Naši lektori
V rámci výučby poskytujeme komplexnú starostlivosť o študentov, pravidelný monitoring výučby či flexibilnú úpravu učebných postupov na základe spätnej väzby.
Služby

Vy viete, čo chcete a my vieme, čo potrebujete

Výučbu angličtiny nastavíme presne podľa vašich predstáv a lekcie prispôsobíme cieľom, ktoré chcete dosiahnuť.

Prezentačné zručnosti v angličtine

Ako zaujať a prezentovať svoje nápady jasne a zrozumiteľne? U nás sa to naučíte.

Konzultácie pre komunikáciu v angličtine

Dobré komunikačné schopnosti sú základom pre úspešný biznis. Vďaka podpore od našich profesionálov zvládnete každú výzvu.

Kurzy právnickej a odbornej angličtiny

Kultivovaný prejav, bohatá slovná zásoba a odborná či právnická terminológia sú dôležité pre každého úspešného človeka.
12+
Rokov na trhu
1200+
Kurzov ročne
17000+
Odučené hodiny
Urobíme podrobný audit jazykových zručností vašich zamestnancov a zanalyzujeme potreby študentov a ciele zamestnávateľa.
Vypracujeme detailnú ponuku vrátane študijných plánov, konkrétnych lektorov a finálneho nacenenia.
Na testovacej hodine v praxi overíme vzájomnú kompatibilitu lektora a študentov.

Profesionálnu výučbu anglického jazyka s rôznym zameraním a pre všetky jazykové úrovne poskytujeme v Bratislave už viac ako desať rokov. V auguste 2020 sme ako prvá jazyková škola na Slovensku získali medzinárodnú akreditáciu EAQUALS – osvedčenie medzinárodnej neziskovej organizácie, ktorá overuje kvalitu jazykového vzdelávania.

Zakladateľka nášho jazykového centra Klaudia Bednárová sa venuje nielen výučbe angličtiny, ale v súčasnosti najmä vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách, otázkam návratnosti investícií do vzdelávania a jeho dopadu na rast a rozvoj firiem.

Hľadanie nových stratégií, ako sa efektívne učiť, je nielen jej profesionálnym záujmom, ale aj koníčkom. Zastáva názor, že pri jazykovom vzdelávaní nie je dôležitá iba výučba jazyka, ale predovšetkým spôsob, akým študenti nové poznatky a zručnosti získajú.

Mgr. Klaudia Bednárová

Angličtina vo firme

Mgr. Klaudia Bednárová
Chcem sa poradiť

Referencie

  • Neviem si predstaviť mať v akomkoľvek smere lepšiu lektorku ako je Mary. Oceňujem veľmi, že sa snažíte lektorov prideľovať aj na základe osobnosti a povahy voči študentom.

  • Naša spoločnosť mala na odbornosť a úroveň kurzu, ako aj na samotného lektora angličtiny nadštandardné požiadavky. Jazykové centrum the Bridge nám vo všetkom vyšlo na 100% v ústrety. Oceňujeme predovšetkým profesionálnu komunikáciu, ako aj ochotu poskytnúť nový druh služieb, ktoré boli aj úspešne zrealizované.

Naši partneri

Kontaktný formulár

Z našich skúseností vieme, že správnym nastavením výučby dosiahnete pravidelnú dochádzku v kurzoch a angličtina vašich zamestnancov sa zlepší. Z dobre nastavenej výučby benefitujú nielen zamestnanci, ale aj vaša firma. Ak si želáte, aby sme vás kontaktovali, napíšte nám.

 

×