Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Angličtina pre firmy

Návratnosť investícií do vzdelávania zamestnancov nie je mýtus. Práve naopak. Kvalitné a efektívne jazykové vzdelávanie môže vašich zamestnancov nakopnúť k lepším výkonom nielen v oblasti komunikácie, ale tiež pozdvihnúť celkovú pracovnú morálku. Výskumy i naše skúsenosti ukazujú, že dobre nastavené jazykové vzdelávanie sa vašej firme môže vrátiť až niekoľkonásobne.

V The Bridge vás očakáva

The Bridge nie je len škola, ale sme aj firma. Vieme čo je dôležité pre to aby firma fungovala dobre. Pri vzdelávaní je dôležité nielen kvalitne odučiť, ale aj motivovať študentov k aktívnej spoluúčasti, priebežne monitorovať kvalitu hodín a pokroky študentov. V našom vzdelávacom ekosystéme všetky tieto prvky nájdete.
Individuálna podpora pre HR manažéra / klienta aj online podpora 24/7 cez administračný systém. Online testovanie na začiatku výučby i opätovne za účelom merania progresu študentov (www. tracktest.eu) Analýza potrieb študentov a následné nastavenie študijného plánu a cieľov študenta/klienta Monitoring výučby a priebežná kontrola dochádzky študentov – obidva parametre sú naviazané na naše interné hodnotenie lektorov.
Výučba v 8 krokoch
V The Bridge pracuje medzinárodný tím vysokoškolsky vzdelaných profesionálov certifikovaných na výučbu angličtiny ako cudzieho jazyka. Náš interný hodnotiaci systém pre lektorov spĺňa náročné štandardy Cambridge English Teaching Framework. V The Bridge si lektori neustále rozvíjajú odbornosť vďaka nášmu unikátnemu vzdelávaciemu systému, vedenému medzinárodne uznávanými mentormi jazykového vzdelávania.
Naši lektori
Na Slovensku sme prvou a doteraz jedinou jazykovou školou s akreditáciou EQUALS, čo je renomovaná medzinárodná asociácia organizácií ktoré učia jazyky. Náš prístup k výučbe vychádza z komunikatívnej metódy so silnou orientáciou na študenta. U nás nájdete individuálny prístup aj v skupinových kurzoch. Firmám na úvod ponúkneme komplexnú jazykovú diagnostiku a vyladenie študijných plánov podľa potrieb klienta.
Služby

Vy viete, čo chcete a my vieme, čo potrebujete

Výučbu angličtiny nastavíme presne podľa vašich predstáv a lekcie prispôsobíme cieľom, ktoré chcete dosiahnuť. Ponúkame rôzne formy výučby - individuálne a skupinové, online aj prezenčné.

Prezentačné zručnosti v angličtine

Ako zaujať a prezentovať svoje nápady jasne a zrozumiteľne? U nás sa to naučíte.

Koučingové techniky v angličtine

Dobré komunikačné schopnosti sú základom pre úspešný biznis. Naučte sa efektívne využívať koučingové techniky a získajte medzinárodný certifikát EMCC.

Kurzy právnickej a odbornej angličtiny

Kultivovaný prejav, bohatá slovná zásoba a odborná či právnická terminológia sú dôležité pre každého úspešného človeka.
12+
Rokov na trhu
1200+
Kurzov ročne
17000+
Odučené hodiny
Urobíme podrobný audit jazykových zručností vašich zamestnancov a zanalyzujeme potreby študentov a ciele zamestnávateľa.
Vypracujeme detailnú ponuku vrátane študijných plánov, konkrétnych lektorov a finálneho nacenenia.
Na testovacej hodine v praxi overíme vzájomnú kompatibilitu lektora a študentov.

„Vážení potenciálni partneri,

profesionálnu výučbu anglického jazyka s rôznym zameraním a pre všetky jazykové úrovne poskytujeme v Bratislave už viac ako 14 rokov. V auguste 2020 sme ako prvá jazyková škola na Slovensku získali medzinárodnú akreditáciu EAQUALS – osvedčenie medzinárodnej neziskovej organizácie, ktorá overuje kvalitu jazykového vzdelávania. Doteraz sme na Slovensku jediní.

Rozumieme vzdelávaniu zamestnancov. Systematicky vzdelávame našich lektorov, je to integrálna súčasť našej práce a špeciálne pre firmy má veľký význam. Nielen naši študenti/vaši zamestnanci dosahujú vďaka tomu výsledky, ale my tak máme možnosť overovať si naše postupy v praxi pri výučbe našich vlastných ľudí. Až potom ich ponúkneme vám, našim klientom.

Ja osobne sa venujem nielen výučbe angličtiny, ale aj vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách, otázkam návratnosti investícií do vzdelávania a jeho dopadu na rast a rozvoj firiem.

Hľadanie nových stratégií, ako získať nové poznatky a zručnosti, je nielen mojím profesionálnym záujmom, ale aj koníčkom.

Ak Vás efektívne vzdelávanie zaujíma a chcete zmysluplne investovať vaše peniaze do zamestnancov, ozvite sa. Teším sa na váš telefonát, email alebo osobné stretnutie.

Našim študentom a partnerom ďakujem za dôveru.“

Klaudia Bednárová

Mgr. Klaudia Bednárová

Angličtina vo firme

Mgr. Klaudia Bednárová
Chcem sa poradiť

Referencie

  • Kurz bol pre mňa veľmi užitočný na každú online hodinu som sa tešil a určite sa to premietlo aj do lepšej kondície mojej angličtiny.

  • Mikeove trénerské skúsenosti sú skutočne neoceniteľné. Praktický prístup kurzu, najmä možnosť pracovať so skutočnými klientmi, kurz výrazne obohatili, tomu sa teoretické štúdium jednoducho nevyrovná. Táto praktická skúsenosť bola mimoriadne obohacujúca. Okrem toho si veľmi cením holistický pohľad kurzu na koučovanie. Nie je to len o získaní techník, ale tréneri skutočne kladú dôraz na pochopenie širšieho kontextu a psychologických faktorov, ktoré prispievajú k účinnému koučovaniu.

Naši partneri

Kontaktný formulár

Z našich skúseností vieme, že správnym nastavením výučby dosiahnete pravidelnú dochádzku v kurzoch a angličtina vašich zamestnancov sa zlepší. Z dobre nastavenej výučby benefitujú nielen zamestnanci, ale aj vaša firma. Ak si želáte, aby sme vás kontaktovali, napíšte nám.

KONZULTÁCIA PRE FIRMY

 

×