Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Angličtina pre firmy

Jazykové vzdelávanie môže byť nielen úspešnou investíciou do zamestnancov, ale aj do rozvoja celej firmy.

Výskumy i naše skúsenosti ukazujú, že dobre nastavené jazykové vzdelávanie sa vašej firme môže vrátiť až niekoľkonásobne.

Návratnosť investícií do vzdelávania zamestnancov nie je mýtus. Práve naopak. Kvalitné a efektívne jazykové vzdelávanie môže vašich zamestnancov nakopnúť k lepším výkonom nielen v oblasti komunikácie, ale tiež pozdvihnúť celkovú pracovnú morálku.
Zameriavame sa nielen na učenie samotné, ale najmä na potreby, záujmy a ciele študentov. Podľa nich zvolíme správnu metódu výučby a tvoríme obsah kurzu. Študentov vedieme k aktívnej účasti na procese výučby a motivujeme ich k úspešnému napĺňaniu cieľov.
Spôsob výučby
Náš medzinárodný tám lektorov a konzultantov v angličtine tvoria profesionáli certifikovaní na výučbu angličtiny ako cudzieho jazyka, ktorí spĺňajú náročné kritériá medzinárodnej hodnotiacej schémy “Cambridge English Teaching Framework”.
Naši lektori
V rámci výučby poskytujeme komplexnú starostlivosť o študentov, pravidelný monitoring výučby či flexibilnú úpravu učebných postupov na základe spätnej väzby.
Služby

Vy viete, čo chcete a my vieme, čo potrebujete

Výučbu angličtiny nastavíme presne podľa vašich predstáv a lekcie prispôsobíme cieľom, ktoré chcete dosiahnuť.

Prezentačné zručnosti v angličtine

Ako zaujať a prezentovať svoje nápady jasne a zrozumiteľne? U nás sa to naučíte.

Konzultácie pre komunikáciu v angličtine

Dobré komunikačné schopnosti sú základom pre úspešný biznis. Vďaka podpore od našich profesionálov zvládnete každú výzvu.

Konverzácie a kurzy odbornej angličtiny

Obohaťte svoj slovník a osvojte si odbornú či právnickú terminológiu.
10+
Rokov na trhu
750+
Kurzov ročne
107000+
Odučené hodiny
Urobíme podrobný audit jazykových zručností vašich zamestnancov a zanalyzujeme potreby študentov a ciele zamestnávateľa.
Vypracujeme detailnú ponuku vrátane študijných plánov, konkrétnych lektorov a finálneho nacenenia.
Na testovacej hodine v praxi overíme vzájomnú kompatibilitu lektora a študentov.

Profesionálnu výučbu anglického jazyka s rôznym zameraním a pre všetky jazykové úrovne poskytujeme v Bratislave už viac ako desať rokov. V auguste 2020 sme ako prvá jazyková škola na Slovensku získali medzinárodnú akreditáciu EAQUALS – osvedčenie medzinárodnej neziskovej organizácie, ktorá overuje kvalitu jazykového vzdelávania.

Zakladateľka nášho jazykového centra Klaudia Bednárová sa venuje nielen výučbe angličtiny, ale v súčasnosti najmä vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách, otázkam návratnosti investícií do vzdelávania a jeho dopadu na rast a rozvoj firiem.

Hľadanie nových stratégií, ako sa efektívne učiť, je nielen jej profesionálnym záujmom, ale aj koníčkom. Zastáva názor, že pri jazykovom vzdelávaní nie je dôležitá iba výučba jazyka, ale predovšetkým spôsob, akým študenti nové poznatky a zručnosti získajú.

Referencie

  • Anglické jazykové centrum The Bridge je, podľa môjho názoru najlepšou alternatívou, ak sa chcete úprimne naučiť nielen gramatiku anglického jazyka, ale aj rozumieť a rozprávať v tomto jazyku. Vzdelávanie v The Bridge sú naozaj dobre investované peniaze. Dovolím si to tvrdiť na základe vlastnej skúsenosti.

  • S jazykovou školou the Bridge spolupracujeme už niekoľko rokov. Vážim si, že počúvajú potreby našej firmy a tiež vidíme posun našich zamestnancov v jazykovej príprave. Ich inovatívny prístup k učeniu a kvalita ich učiteľov sú faktory, ktoré zvyšujú našu spokojnosť. Osobne mam skúsenosti s individuálnymi hodinami, ktoré mi pomáhajú uistiť sa a posunúť moju úroveň, pri dôležitých zahraničných prezentáciách a stretnutiach.

  • Spolupracujeme s the Bridge od roku 2009. Vďaka ich profesionálnemu prístupu sa za ten čas naši zamestnanci posunuli na úroveň, kde nemajú problém prezentovať v angličtine na pracovných stretnutiach. Lektori sú starostlivo vyberaní, témy sú prispôsobené našim kritériám a the Bridge promptne reaguje na naše požiadavky.

Naši partneri

Investujte do svojich zamestnancov a nechajte vašu firmu rásť

Z našich skúseností vieme, že správnym nastavením výučby dosiahnete pravidelnú dochádzku v kurzoch a angličtina vašich zamestnancov sa zlepší. Z dobre nastavenej výučby benefitujú nielen zamestnanci, ale aj vaša firma. Ak si želáte, aby sme vás kontaktovali, napíšte nám.

 

×

Doprajte svojmu dieťaťu hravé leto s angličtinou!