Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Vzdelávanie pre učiteľov

Z vlastnej skúsenosti vieme, aké je učiteľské povolanie náročné. Aj preto vás chceme pozvať do profesijnej komunity, pre ktorú je vzdelávanie celoživotným obohatením. U nás nájdete nové znalosti a zručnosti. A energiu, reštart a povzbudenie do ďalšej pedagogickej práce. Podobne ako desiatky vašich učiteľských kolegov doteraz. Naše kurzy sú akreditované Ministerstvom školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR a je možné ich financovať aj cez program Inovačného vzdelávania či projekt Zručnosti pre trh práce.

Sme škola, kde sa lektori vzdelávajú a majú mentoring

Sme medzinárodne akreditované jazykové centrum s výnimočným systémom interného vzdelávania a mentoringu našich lektorov.
Za takmer 15 rokov fungovania sa nám podarilo zostaviť expertný medzinárodný tím interných lektorov a konzultantov.

Učíme sa ako vzdelávať iných od najlepších expertov v odbore

Výkon a motivácia nášho interného tímu učiteľov však nie sú náhodné. Staráme sa o nich už od založenia školy. Základnú filozofiu školy sme vytvárali s celosvetovo uznávanými odborníkmi v tzv. humanisticky orientovanej výučbe. Stali sa našimi mentormi, dvakrát mesačne trénujú našich učiteľov a vedú ich odborne i hodnotovo.
Pretože v The Bridge sme presvedčení, že osobnosť učiteľa je kľúčová pre úspech jeho žiakov.

Mike Shreeve

Mike je medzinárodne certifikovaným koučom a autorom viacerých vzdelávacích programov pre učiteľov aj žiakov.

Judit Fehér

Judith je uznávaná popredná odborníčka v oblastiach ako je CLIL, PBL. Pôsobí ako školiteľka a autorka odborných kníh o vzdelávaní.

Philip Kerr

Philip sa venuje tréningu učiteľov a je autorom odborných a metodických publikácií, či vzdelávacích aplikácií.

Sandy Millin

Sandy je skúsená trénrka, ktorá po celom svete pripravuje učiteľov angličtiny na medzinárodnú kvalifikáciu CELTA a DELTA

Naše kurzy pre učiteľov vedú svetové mená

 • Na kurzoch zdieľame zahraničných lektorov a mentorov, s ktorými dlhodobo spolupracujeme. Ich mená sú vo svete vzdelávania pojem.
 • Čaká vás veľká porcia moderných interaktívnych a zážitkových postupov vo výučbe, vďaka ktorým budú vaši žiaci vnímať vzdelávanie ako dobrodružstvo.
 • Zvládnete témy, ktoré sú pre vzdelávanie v 21. storočí kľúčové. Vaši žiaci im už dnes čelia v reálnom živote, a práve vy ich môžete správne nasmerovať.
 • Získate vzdelávacie materiály, digitálne nástroje a informačné zdroje, aby ste aktuálne témy vedeli hladko včleniť do výučby svojich predmetov.
 • Posilní vás osobná skúsenosť s úlohou účastníkov v interaktivitách. Naštartuje vašu kreativitu vo vyučovacom procese a naučí ako vykázať nudu z vašich hodín.
 • Inšpirujete sa na zmeny vo svojom životnom štýle a životných vzorcoch. Osobnosti, ktoré vedú naše kurzy a voľnočasový program kurzu môžu byť pre vás kľúčom.
 • Prežijete intenzívne dni, zároveň ale aj návrat ku vlastným zdrojom. Budete mať priestor na sebareflexiu a to v bezpečnom a empatickom prostredí.
 • Nájdete komunitu podobne zmýšľajúcich kolegov. V prírode, s možnosťou jogy, večerov pri ohni, s vegetariánskou stravou a slobodným priestorom pre diskusie.

Pre akých učiteľov sú naše kurzy vhodné

Vítame učiteľov akýchkoľvek predmetov na rôznych typoch škôl. Témy kurzov ako aj nadobudnuté zručnosti obohatia výučbu v každej triede. Kurzy sú vhodné pre pedagógov so stredne pokročilou úrovňou angličtiny. Väčšina termínov je počas letných prázdnin a prinášajú preto nielen vzdelávanie, ale aj relax. Kurzy sú akreditované Ministerstvom školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR a je možné financovať aj z programov Inovačného vzdelávania, projektov Erasmus + či Zručnosti pre trh práce. Sú k dispozícii v rôznych cenových balíkoch podľa rozsahu programu.

Čo vás na kurzoch pre učiteľov očakáva

 • Lektori s medzinárodnými certifikátmi
 • 5 dní v skupine do 12 účastníkov
 • 25hodín interaktívnych workshopov
 • 6 hodín individuálneho koučingu
 • Individuálne konzultácie s lektorom
 • Kompletné študijné materiály
 • Certifikát The Bridge
 • Ubytovanie a plná penzia v Záježovej
 • Prezenčné kurzy aj v Bratislave

Celoživotné vzdelávanie učiteľov podporujeme dlhodobo

Sme aktívni v presadzovaní myšlienok moderného vzdelávacieho ekosystému nielen na našej škole. Ale aj vo verejnosti, firmách aj v spolupráci s viacerými inštitúciami.

Pravidelne organizujeme medzinárodné konferencie pre učiteľov aj riaditeľov škôl o moderných trendoch vzdelávania: Teaching for Tomorrow, The Teachers´ day, ELT Forum, LAMSIG a ďalšie.

Už niekoľko rokov pripravujeme prezenčné aj online workshopy a webináre pre učiteľov s cieľom vzdelávať, motivovať, inšpirovať a prepájať pedagógov, ktorí chcú na sebe pracovať.

Referencie

Marianna Csongová, učiteľka

„Kurz s Mikeom a Andreou mi naozaj toho do mojej učiteľskej kariéry/praxe aj osobného života dal veľmi veľa. Som veľmi vďačná, že som mala možnosť ho absolvovať a stretnúť sa s toľkými úžasnými ľuďmi. Zabezpečenie priebehu workshop-ov, kvalita ich obsahu, aktivity, ubytovanie, strava a pravdaže samotný prístup trénerov bol naozaj na vysokej úrovni“

Juraj Streďanský, učiteľ

„Kurzy pre učiteľov v The Bridge vám poskytnú príležitosť učiť sa od tých najlepších. Praktické aktivity sú podporené aplikovaným výskumom a dlhoročnými skúsenosťami. Ak sa chcete v tejto rýchlej dobe posunúť vpred, toto je to správne miesto!“

Péter Medgyes, Speaker na HLT.DIGITAL konferencii 2024

„Rád by som sa poďakoval za pozvanie na vašu konferenciu. Bola mimoriadne dobre zorganizovaná“
×