Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Kariéra

Nájdi svoju budúcnosť v The Bridge. Hľadáme výnimočných ľudí na rôzne pozície. Aktuálne pracovné ponuky nájdete na tejto stránke. Kontaktujte nás a dozviete sa o príležitostiach, ktoré ponúkame ľuďom s vašim akademickým vzdelaním. Už vyše desať rokov poskytujeme v Bratislave profesionálnu výučbu anglického jazyka s rôznym zameraním a pre všetky jazykové úrovne. V auguste 2020 sme ako prvá jazyková škola na Slovensku získali medzinárodnú akreditáciu EAQUALS – medzinárodná organizácia overujúca kvalitu jazykového vzdelávania.

Hľadáme anglických lektorov

Do nášho tímu hľadáme lektorov s kvalifikáciou CELTA/DELTA/TESOL. Poznáte niekoho s takouto, alebo príslušnou alternatívou kvalifikácie? Niekoho, kto je pre svoju prácu nadšený, rád sa neustále vzdeláva, je profesionál vo svojom obore a tímový hráč? Zameriavame sa na výučbu všetkých vekových kategórií a najmä vyššie úrovne angličtiny.

Popis práce:

  • Vyučovanie dospelých a mladých študentov, profesionálov s rôznymi úrovňami angličtiny
  • Garantujeme počet lekcií
  • Výučba jednotlivcov + skupín, rôzne vekové kategórie, zaujímaví klienti

Ponúkame:

  • Stabilný zamestnávateľ, renomovaná jazyková škola založená v r. 2009
  • Jediná škola na Slovensku akreditovaná EQUALS
  • Vyučovanie jednotlivcov + skupín, rôzne jazykové úrovne, rôzne vekové skupiny
  • Profesionálny a osobný rozvoj lektorov, pravidelné CPD programy, školenia a workshopy
  • Školenia zamerané na rozvoj mäkkých zručností
  • Príležitosti rozvíjať svoj potenciál v rôznych oblastiach

Sme jazykové centrum zamerané na výučbu angličtiny so sídlom v Bratislave. Poskytujeme profesionálne a kvalitné kurzy angličtiny pre študentov s rôznymi cieľmi a zameraním.

Sme aktívnymi členmi medzinárodných a národných profesijných organizácií. Spolupráca s najlepšími a neustály proces zvyšovania kvality sú kľúčovými prvkami našej kvalitnej vzdelávacej inštitúcie. V roku 2020 sme sa stali prvým jazykovým centrom, ktoré získalo akreditáciu EAQUALS – medzinárodné uznanie za excelentnosť v jazykovom vzdelávaní.

V The Bridge veríme, že kľúčový faktor kvalitného vzdelávania je dobrý učiteľ, preto podporujeme aj našich lektorov a poskytujeme im odbornú platformu pre ich neustály rozvoj. Podporujeme humanistický prístup zameraný na študenta v rámci špecifikácií učebných osnov, ktoré uľahčujú úspešné učenie. Naša vyučovacia metóda je založená na komunikatívnom prístupe so silným zameraním na individuálne potreby.

Hľadáme učiteľov, ktorí sú rovnako zapálení pre učenie ako samotní „majitelia“.

Kontakt: Andrea Rakytová, recruitment@thebridge.sk

×

Doprajte svojmu dieťaťu hravé leto s angličtinou!