The BRIDGE CAMP FOR KIDS

The BRIDGE CAMP FOR KIDS

campforkidswebbanner2Už dlho učíme kurzy v sobotu a vieme, že sú efektívne. Študenti sú vyspatí, svieži a angličtina im „lezie do hlavy“ oveľa lepšie ako po večeroch.

Preto sme v spolupráci so súkromnou škôlkou Hviezdičky pre vaše detváky pripravili super sobotu s angličtinou. Kým vy si nakúpite, vybavíte a zariadite, vaše deti sa budú u nás nielen učiť, ale sa i dobre sa baviť.
Kurz začína 18. januára a až do Veľkej noci každú sobotu od 9:00 do 12:00 čaká na vaše deti angličtina, zábava, pohyb, radosť a kamaráti.

Čo všetko na vaše dieťa čaká?

Zaujímavý program
Budeme sa veľa rozprávať a hrať, chvíľu si čítať, hrať divadielka, ukážeme si, že gramatika je zábava a povieme si prečo nám ju treba, budeme si spievať a hrať – budeme sa spolu učiť po anglicky.

Kvalifikovaní lektori
Učiť deti neznamená naučiť ich päť slovíčok, farby a zvieratká. Pre nás učiť deti znamená ukázať im, že angličtina je užitočná a naučiť ich mať z učenia radosť.

Útulné učebne a školský dvor
Priestory a záhrada súkromnej škôlky Hviezdičky sú nádherné. Chceme, aby deťom bolo u nás dobre, aby sa k nám tešili a chceli sa vrátiť. Angličtinu sa neučíme len za stolom, angličtina je s nami aj keď zbierame listy v parku a hráme sa na dvore.

Čerstvý vzduch v Sade J. Kráľa
Je predsa sobota. Hrať sa schovávačku, naháňačku a guľovačku a zároveň sa učiť angličtinu, sa dá. Dobre, radi a veľa robíme to čo nás baví. Učiť sa jazyk neznamená robiť si cvičenia a bifľovať sa slovíčka.

Výbornú domácu limonádu, teplý čaj a niečo malé pod zub
Hladnému sa nielen zle spí, ale aj zle učí.

  • Trvanie kurzu: 18. 01. – 12. 04. 2014
  • Rozsah kurzu: 12 týždňov / sobôt
  • Rozvrh: 9:00 – 12:00
  • Cena: 199€

Dobrá správa pre rodičov: parkovanie priamo pred školou 🙂
Kontakt: Mgr. Klaudia Bednárová, bednarova@thebridge.sk, 0917 596 154
the Bridge v spoupráci so súkromnou škôlkou Hviezdičky – Starlets, Sad J. Kráľa (vo dvore za reštauráciou Leberfinger)
starlets

Meno dieťaťa: *
Vaše meno (rodič): *
Váš e-mail (rodič): *
Váš telefón (rodič): *

 

×
×

Cart