Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Humanizmus v triede: čo to znamená v praxi

Humanizmus v triede: čo to znamená v praxi

Workshop info

Začneme v režime workshopu, kde účastníci sami odpovedia na niekoľko priamych otázok o svojom učení. Po krátkej prezentácii o koreňoch humanizmu a o tom, ako sa tieto vplyvy prejavili vo vyučovaní a učení sa jazykov sa budeme zaoberať niektorými prekážkami pri uplatňovaní humanistického prístupu a spôsobmi ich prekonávania.

V skupinkách sa podelíme o svoje nápady na hodiny a spoločne si urobíme záverečné zhrnutie kľúčových bodov.

Speaker: Rod Bolitho

Rod pôsobí v oblasti ELT už takmer 60 rokov ako učiteľ, spisovateľ, školiteľ a konzultant. Je na čiastočnom dôchodku a sústreďuje sa na niekoľko projektov, ktoré sú mu blízke, vrátane HLT-Digital. So spoluautorom Amolom Padwadom pracuje na knihe o kontinuálnom profesijnom rozvoji. Za posledné tri roky vyšli dve ďalšie knihy, ktorých spoluautorom je Richard Rossner: Jazykové vzdelávanie v meniacom sa svete: (Multilingual Matters) a Language Sensitive Teaching and Learning (Palgrave Macmillan). Rod rád chodí na prechádzky, varí a číta a je celoživotným fanúšikom futbalového klubu Liverpool.

Registrácia na náš webinár dosiahla plnú kapacitu. Ďakujeme všetkým prihláseným. Ak ste registráciu nestihli, sledujte nás na sociálnych sieťach. Budeme radi ak sa prihlásite nabudúce.

×