Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Debate club

Debate club

Tretím workshopom zo série štyroch workshopov The Bridge deťom je niečo, čo určite poteší všetky zhovorčivé deti – Debate Club!

Debatný krúžok je vhodnou voľbou pre deti, ktoré chcú zlepšiť komunikačné schopnosti, alebo sa radi rozprávajú. K tomu im na debatnom krúžku pomôžu starostlivo vyberané podnetné témy, ktoré zaručene naštartujú diskusiu a zaujímavé spolupráce, a to všetko v angličtine.

Pri diskusii dvoch skupín, zložených z viacerých členov si deti budú môcť precvičiť svoju argumentáciu, spoluprácu, a zlepšia si kritické myslenie. Celý workshop bude korigovať náš lektor Kevin Byrne, ktorý deťom vysvetlí zvolenú debatnú tému, predostrie rôzne pohľady a dohliadne na to, aby bola diskusia skupín pútavá a férová.

Na tomto workshope privítame všetky deti vo veku 11 až 15 rokov, ktoré radi diskutujú, a trúfajú si skúsiť diskutovať aj v cudzom jazyku. Tento workshop prebehne 11.5. o 11tej hodine na platforme Zoom, aby sa mohli prihlásiť deti od hocikadiaľ zo Slovenska. Jediné, čo budú potrebovať je počítač s pripojením na internet a kreativitu pri svojich argumentoch.

Aby mali deti malú ochutnávku z toho, čo ich čaká, a zároveň si precvičili slovnú zásobu, ktorá sa na tomto workshope určite vyskytne, pripravili sme si pre nich krátky tematický e-book. Vďaka nemu navnímajú rôzne slová a frázy, s ktorými sa na workshope stretnú, a to pri hravých cvičeniach a úlohách, ktoré podnietia ich predstavivosť.

V sérii The Bridge deťom sa snažíme ukázať deťom, že angličtina nie je iba „predmetom v škole, ktorý treba memorovať“, ale má aj praktické využitie. Snažíme sa viesť deti k prirodzenej zvedavosti a túžbe objavovať nové zákutia cudzieho jazyka a to prostredníctvom špeciálne zvolených workshopov na témy, ktoré sú im blízke, a spájajú učenie s hravosťou a kreativitou.

Workshop: Online cez ZOOM

Dátum a čas konania: 11. máj 2024, 11:00-12:00, ZOOM

Využite príležitosť zabaviť sa, porozprávať sa po anglicky a naučiť sa niečo nové. Registrujte sa a prihláste sa na náš workshop, ktorý je pre všetky deti ZADARMO:

Debate Club
×