Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Fantasy World

Fantasy World

Predstavujeme Vám druhý workshop zo série štyroch workshopov The Bridge deťom – Fantasy World!

Ako už názov nasvedčuje, jedná sa o čarovný workshop, na ktorom sa spolu s deťmi ponoríme do sveta fantázie a rozprávok. Ak majú teda Vaše deti radi zaujímavé a poučné príbehy a rôznych rozprávkových hrdinov, tento workshop je určite správnou voľbou!

Na tomto workshope si spolu precvičíme predstavivosť za pomoci známych rozprávkových bytostí, budeme spolu riešiť magické hádanky a rozprávať si naše obľúbené príbehy. Deti takisto čaká špeciálny rozprávkový quest, kde budú spolu riešiť rôzne úlohy. A to všetko v angličtine.

Tento workshop je pre všetky deti vo veku 7 až 11 rokov. Workshop prebehne online, na platforme Zoom dňa 12.4. o 17tej hodine, a tak sa budú môcť prihlásiť deti z celého Slovenska, jedinou podmienkou je mať počítač, internetové pripojenie a veľkú predstavivosť.

Aby mali deti malú ochutnávku z toho, čo ich čaká, a zároveň si precvičili slovnú zásobu, ktorá sa na tomto workshope určite vyskytne, pripravili sme si pre nich krátky tematický e-book. Vďaka nemu navnímajú rôzne slová a frázy, s ktorými sa na workshope stretnú, a to pri hravých cvičeniach a úlohách, ktoré podnietia ich predstavivosť.

V sérii The Bridge deťom sa snažíme ukázať deťom, že angličtina nie je iba „predmetom v škole, ktorý treba memorovať“, ale má aj praktické využitie. Snažíme sa viesť deti k prirodzenej zvedavosti a túžbe objavovať nové zákutia cudzieho jazyka a to prostredníctvom špeciálne zvolených workshopov na témy, ktoré sú im blízke, a spájajú učenie s hravosťou a kreativitou.

Workshop: Online cez ZOOM

Dátum a čas konania: 12. apríl 2024, 17:00-18:30, ZOOM

Využite príležitosť zabaviť sa, porozprávať sa po anglicky a naučiť sa niečo nové. Registrujte sa a prihláste sa na náš workshop, ktorý je pre všetky deti ZADARMO:

UPDATE: Kapacita workshopu je už naplnená, je možné sa naň prihlásiť už iba ako náhradník. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Acting workshop for kids
×