Chceš prácu, ktorá ťa veľa naučí?

Chceš prácu, ktorá ťa veľa naučí?

[:sk]Kde takú prácu nájdeš? V najlepšej jazykovke v Starom Meste – v the Bridge!

Ako to urobiť?  Staň sa súčasťou nášho tímu! Hľadáme šikovného človeka pre medzinárodné projekty a komunikáciu so zahraničím

Budeš mať na starosti kontakt s našimi partnermi, potencionálnym študentami a školami v zahraničí, organizovanie medzinárodných jazykových kurzov a konferencií, konzultácie a komunikáciu so záujemcami, ale aj participovanie na organizovaní rôznych zaujímavých podujatí zameraných na podporu vyučovania angličtiny. V našom medzinárodnom tíme budeš aktívne používať angličtinu a veľa sa naučíš o marketingu. Organizujeme semináre, konferencieletné školy pre učiteľovdivadelné predstavenia a mnohé iné. Viac informácií o našich aktivitách a živote školy nájdeš aj na našej Facebook stránke.

V živej komunikácií s našimi lektormi sa zdokonalíš v angličtine a získaš istotu v rozprávaní, pri jej každodennom používaní. Ak hľadáš prácu, ktorá nie je monotónna a chceš sa naučiť veľa nového, tak to si u nás na dobrej adrese :).

Veľa bude záležať od tvojej iniciatívy! Ak si samostatná/ý, máš dobré nápady, máš rád kontakt s ľuďmi a aspoň SŠ vzdelanie, pošli Klaudii svoj životopis a krátky mail o tom prečo by si s nami chcel/a robiť na adresu  bednarova@thebridge.sk a staň sa súčasťou nášho tímu.

Krátke video o našej škole: the Bridge

Pracovný čas pondelok až piatok od 12:00 do 20:00hod, soboty dopoludnia podľa potreby. Pracovný čas v popoludňajších hodinách je platný iba do septembra 2018.

Benefity : Konverzačný jazykový kurz podľa tvojho výberu, perspektíva rastu a čulý firemný kultúrny život. 🙂

Plat: dohodou

 [:]

×
×

Cart