Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

The Bridge Camp – ideálny spôsob, ako stráviť letné prázdniny

The Bridge Camp – ideálny spôsob, ako stráviť letné prázdniny

Chcete svojmu dieťaťu dopriať veľa zábavy, zaujímavých aktivít a hier, pri ktorých sa zároveň niečo nové naučí? Potom máme pre vás to pravé!

V The Bridge čaká na vaše ratolesti od 7 do 12 rokov hravé leto s angličtinou. Tento dobrodružný tábor plný zábavy v anglickom jazyku pripravujeme už po tretí rok a deti sa v ňom môžu naplno ponoriť do zmysluplných aktivít, hier a zážitkového učenia.

Zaujímavé aktivity a kopec zábavy

The Bridge Camp je denný tábor, ktorý vaše deti môžu absolvovať v prezenčnej alebo online forme. Stretnú sa nielen s rovesníkmi, ale najmä s angličtinou, v ktorej sa budú učiť aj hrať.

Netreba sa však báť, nejde o žiadne doučovanie. Tím našich lektorov z rôznych kútov sveta pripravil pre vaše deti zábavný program plný kreatívnych aktivít a dobrodružstiev, vďaka ktorým bude učenie len pridanou hodnotou k nezabudnuteľným zážitkom. A to všetko v anglickom jazyku.

Angličtinu zvládnu hravo

Formou hier a prirodzených detských rozhovorov sa deti počas jedného týždňa naučia nové slovíčka, ktoré si týmto spôsobom aj ľahko osvoja a zapamätajú. Tento čas strávený v angličtine v spoločnosti zahraničných lektorov pomôže vášmu dieťaťu rozrozprávať sa a komunikáciu v angličtine ľahšie prijať. Skrátka si zvykne, že rozprávať v angličtine je úplne prirodzené!

Zábava s angličtinou priamo v centre Bratislavy

Ak ste z Bratislavy a okolia, máme pre vás skvelú správu. Naše denné letné tábory môžu vaše ratolesti absolvovať priamo u nás, v krásnych priestoroch v srdci Starého mesta. Myslíme však aj na to, že letné prázdniny treba tráviť tiež vonku, a tak čas strávený v interiéri vhodne dopĺňame časom stráveným vonku.

Až do 45 hodín plných zážitkov

Za jeden týždeň deti spoločne s našimi lektormi strávia v zábavnom programe ušitom na mieru od 35 do 45 hodín ponorené do angličtiny a okrem nových zážitkov si domov prinesú aj množstvo nových vedomostí. Celodenný program pre deti od 7 do 12 rokov nabitý aktivitami vo vhodných intervaloch prekladáme prestávkami na oddych a občerstvenie. Každý deň tak ubehne vašim ratolestiam ako voda.

Zarezervujte miesto pre vaše dieťa už teraz!

Bývate ďalej? Vyskúšajte online verziu!

Ak bývate ďaleko alebo sa vám z rôznych dôvodov nehodí každý deň merať cestu do centra Bratislavy, vyskúšajte online verziu nášho úspešného letného tábora.

Detské kurzy online u nás bežia už tretí rok a aj vďaka pozitívnej spätnej väzbe od rodičov sa neustále uisťujeme, že je táto forma účinná a efektívna v rovnakej miere ako tá prezenčná. Denné letné online tábory sa konajú v malých skupinkách (6-8 detí) a sú flexibilné z hľadiska času aj priestoru – deti sa môžu zapojiť, nech sú kdekoľvek, stačí pripojenie na internet.

Cena za 1 týždeň The Bridge Camp online je 99 €.

Nestíhate? Vyskúšajte verziu balíka PREMIUM!

Zaujala vás naša ponuka denných letných táborov The Bridge Camp? Prečítajte si o nich viac.

Ak máte nejaké otázky alebo sa chcete informovať ohľadom výučby vašich ratolestí, radi vám kedykoľvek pomôžeme. Kontaktujte nás mailom na kurzy@thebridge.sk, zavolajte nám na číslo 0948 104 916, alebo sa prihláste na našu konzultáciu.

×