Prečo radšej konzultácia ako ukážková hodina?

Ukážková hodina sa neprispôsobí vašim potrebám, neodhalí vaše slabé stránky a nezískate vďaka nej komplexný obraz o tom, čo v angličtine potrebujete zlepšiť. Môže iba zaujať/nezaujať. Keďže lektor nevie kto mu bude na hodine sedieť, jeho príprava je všeobecná. Ukážková hodina je fajn, ale ak si chcete kurz dobre vybrať je to príliš málo.

Skúsenosti nás naučili jednu zásadnú vec, v angličtine neexistuje zázračná metóda. Dôležitá je úvodná diagnostika, individuálny prístup a následne hodiny tvrdej, ale zábavnej prípravy. Tento recept prináša vytúžené ovocie.

My sa špecializujeme na kurzy anglického jazyka. Špecializácia nám dáva väčší priestor na školenia lektorov, kvalitnú knižnicu a v neposlednom rade na poskytovanie kvalitnej výučby angličtiny.

Naši študenti dosahujú výsledky vďaka dôkladnej diagnostike, správnemu nastaveniu kurzov, individuálnemu prístupu a pravidelnej komunikácie so študentamiSprávne pochopiť a uchopiť potreby našich študentov je základom k poskytnutiu výučby, ktorá bude prinášať výsledky.

Ak máte záujem o bezplatnú konzultáciu k štúdiu angličtiny, poradiť sa o vhodnom kurze a nastaviť si svoj študijný plán, neváhajte sa na nás obrátiť.

Súčasťou konzultácie štandardne je:

  • analýza potrieb študenta
  • jazykový audit – zistenie úrovne zvládnutia jazykových zručností (online testovanie TrackTest)
  • prehľad aktuálnych možností štúdia
  • krátke poradenstvo o efektívnom učení

Prieskum spokojnosti vo verejných kurzoch jazykového centra the Bridge k októbru 2018.

 

Tešíme sa na vás.

Mgr.Art Radka Vajgelová

Meno

Priezvisko
E-mail

Telefón
Potvrdzujem, že som si prečítal a informoval som sa s VOP
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely. Viac info
Potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov