Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Leto prichádza! Ako za dva mesiace nezabudnúť po anglicky?

Leto prichádza! Ako za dva mesiace nezabudnúť po anglicky?

Dovolenky, relax aj nové dobrodružstvá. Cez leto si ich nedoprajeme len my, ale aj naše okolie. A čo to znamená pre nás? Viac času nielen na oddych, ale tiež na aktivity, vďaka ktorým dobehneme to, čo sa nám počas uponáhľaného školského roka nepodarilo stihnúť. Leto totiž nemusí byť len o vylihovaní na pláži. Ak nechcete, aby pod horúcim slnkom vaša angličtina zapadla prachom, pripravili sme pre vás letné kurzy angličtiny, vďaka ktorým nebudete zaháľať ani počas dovolenkového obdobia.

Pre každého niečo

Vieme, že niekedy sa z kolotoča angličtiny skrátka neoplatí vypadnúť. Aby vám slovíčka zostali v hlave a jazyk rozviazaný aj počas lenivých letných mesiacov, pripravili sme pre vás intenzívne aj polointenzívne kurzy angličtiny dostupné online aj prezenčne. Počas letných prázdnin si môžete vycibriť aj obchodnú angličtinu, alebo len osviežiť slovnú zásobu prostredníctvom zaujímavého formátu kurzu – lekcia len raz do týždňa.

Pustite sa do toho intenzívne

Ak chcete zo svojho voľného času vyťažiť čo najviac, odporúčame niektorý z našich intenzívnych či polointenzívnych kurzov. Všetci predsa vieme, že čím viac voľného času máme, tým  sa nám viac darí zaháľať. Intenzívny kurz pritom pre vás môže byť ideálnym odrazovým mostíkom na začiatok školského roka.

Intenzívny jazykový kurz je vhodné zaradiť do svojho programu práve počas letných mesiacov. Študenti dobehnú zameškané, naučia sa nové zručnosti, rozhýbu si angličtinu a plynule potom nabehnú na septembrovú výučbu bez zbytočných zádrheľov.”

Klaudia Bednárová, riaditeľka The Bridge

Tieto kurzy sú vynikajúce nielen na dobrý rozbeh, ale aj čo sa týka motivácie. Keď sa raz človek poriadne naštartuje na letnom kurze, zdravú motiváciu si vie jednoducho udržať aj počas celého nasledujúceho školského roka a učenie mu ide s radosťou a ľahšie.

„Motivácia je pri úspešnej výučbe angličtiny takmer rovnako nevyhnutná ako skúsení lektori.”

Klaudia Bednárová, riaditeľka The Bridge

V The Bridge spolupracujeme so skúsenými a certifikovanými lektormi a lektorkami. Intenzívne kurzy sú náročnejšie na výučbu, preto ich u nás zastrešujú iba kvalifikovaní profesionáli s bohatou praxou, ktorí presne vedia, na ktoré oblasti a akým spôsobom sa so študentmi zamerať tak, aby si z lekcií odniesli čo najviac a zároveň neboli príliš zahltení zbytočnými informáciami.

Ak patríte medzi tých, ktorí chcú dať svojej angličtine od septembra poriadny štart s rozbehom, alebo len radi trávite leto čo najproduktívnejšie, prihláste sa na niektorý z našich intenzívnych letných kurzov.

Plné nasadenie vám nevonia?

Nebojte sa, aj pre vás niečo máme. Ak si predstavujete aktivitu viac podobnú našim bežným kurzom, len v letnom šate, vyskúšať môžete aj špeciálnu letnú verziu nášho obľúbeného kurzu Let´s talk grammar in the mornings online. Tento ranný online polointenzívny kurz je ideálny na produktívny štart do dňa a nezaberie vám toľko času ako naše intenzívne lekcie. Ráno je navyše ideálne pre fungovanie mozgu a zapamätanie si učiva, preto je tento kurz veľmi vyhľadávaný. Neváhajte, termíny sa rýchlo obsadzujú!

V prípade, že si chcete letných dní užiť čo najviac a angličtinu si len príležitostne raz za týždeň pripomenúť, tiež nemusíte chodiť ďaleko. Vyskúšajte náš Book Club, s ktorým budete mať o letné čítanie postarané.

A ak patríte medzi tých ambicióznejších a chcete letné mesiace využiť na rozšírenie svojej kvalifikácie, máme pre vás kurzy Business English či prípravu na certifikát IELTS.

Tak ako? Idete do toho s nami? Nenechajte cez leto svoju angličtinu zapadnúť prachom! Pozor, miesta v našich letných kurzoch sa rýchlo zapĺňajú!

×