Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Luis Patrocinio

Luis Patrocinio

BIO

Luis je nadšený učiteľ, ktorý dáva do učenia celé svoje srdce a dušu a dokáže svojich študentov naladiť na pozitívnu vlnu aj po náročnom dni. Vyštudoval školu múzických umení a získal diplom CELTA. Ako učiteľ angličtiny pôsobil v Brazílii a na Slovensku, učil dospelých, tínedžerov aj deti. Hoci Luis pochádza z Brazílie, má poľsko-ukrajinsko-portugalsko-španielsko-indicko-africké korene. Na vyučovaní si najviac cení to, že „sa môžem podeliť o svoje vedomosti so študentmi a to ma napĺňa. Budovať vzťahy, vzdelávať, neustále sa učiť a rásť a deliť sa o radosť a dobro so svetom“.

Workshop: Starostlivosť o hlas – ako udržiavať svoj hlavný pracovný nástroj zdravý

Staráte sa o svoje hlasivky? Viete, ako na to? Ak je odpoveď nie, pridajte sa k nám a naučte sa niekoľko trikov a techník, ktoré herci a speváci zvyčajne robia, aby tento mimoriadne dôležitý nástroj využívali zdravým spôsobom. Zároveň sa môžete naučiť, ako svojmu hlasu dodať viac kvality! Ak je vaša odpoveď na prvú otázku áno a keďže podeliť sa je ľudské,  pridajte sa k nám a podeľte sa o svoje tipy so skupinou.

×