Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Andrea Záhumenská

Andrea Záhumenská

BIO

Andrea Záhumenská v súčasnosti vedie lektorský tím v jazykovom centre The Bridge v Bratislave.  Prednášala na viacerých konferenciách ELT a viedla celý rad externých školení pre učiteľov angličtiny. Andrea je držiteľkou diplomu Trinity TESOL a nedávno získala akreditáciu EMCC pre koučovanie. Je presvedčená, že učitelia môžu a majú skutočný význam pre život študentov a že môžu mať na študentov pozitívny vplyv, ktorý rezonuje aj mimo triedy.  Je tiež presvedčená, že učiteľstvo je dynamické a rozvíjajúce sa povolanie a že najlepší učitelia veria v celoživotné vzdelávanie a neustále sa snažia o osobný rozvoj.

Workshop: Učenie a koučing

S učiteľmi, mentormi a koučmi sa stretávame počas celého života a práve títo ľudia zohrávajú najväčšiu úlohu pri formovaní toho, kým sme. Aký je však rozdiel medzi vyučovaním, koučovaním a mentorstvom? Ako sa môžeme stať učiteľmi, koučmi a mentormi?

Na tomto stretnutí budeme nielen hľadať odpovede na tieto otázky, ale získate aj tipy, ako dať svojmu vyučovaniu koučovací nádych.

×