Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Kurzy angličtiny pre spoločnosť YIT

Buďte aj v angličtine sami sebou. Komunikujte v angličtine jasne, zrozumiteľne a bez stresu.

Kurzy angličtiny pre spoločnosť YIT

Ako učíme angličtinu v našej jazykovej škole

Už vyše desať rokov poskytujeme v Bratislave profesionálnu výučbu anglického jazyka s rôznym zameraním a pre všetky jazykové úrovne. V auguste 2020 sme ako prvá jazyková škola na Slovensku získali medzinárodnú akreditáciu EAQUALS – medzinárodná organizácia overujúca kvalitu jazykového vzdelávanie.

Naša metóda výučby je založená na komunikačnom prístupe so silným zameraním na individuálne potreby študenta. Naši lektori dobre chápu dôležitosť rozdielov medzi jednotlivými študentmi a rôzne kontexty vyučovania, na hodinách preto využívajú efektívne stratégie vzdelávania.

Naše kurzy sú zamerané na výučbu v malých skupinách. Chceme, aby sa naši lektori skutočne zaujímali o svojich študentov, a to nielen o ich pokrok, ale aj o ich osobné a profesionálne úspechy, problémy a hodnoty.

Náš lektorský tím

Naši lektori sú skúsení profesionáli certifikovaní na efektívnu výučbu angličtiny, ktorí spĺňajú náročné kritériá medzinárodnej hodnotiacej schémy “Cambridge English Teaching Framework”.

Viac info

Prihlásiť sa do kurzu

Kurzy angličtiny pre spoločnosť YIT

80€

Prihlásiť sa do kurzu
×