Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Online konzultácia zadarmo

Váhate pri výbere kurzu alebo sa chcete informovať bližšie o možnostiach, ktoré ponúkame? Využite svoj čas efektívne a dohodnite si s nami bezplatnú telefonickú alebo online konzultáciu, počas ktorej pre vás nájdeme to najlepšie riešenie.

Správny výber kurzu a nastavenie študijného plánu podľa potrieb študenta je základom úspešného a efektívneho jazykového vzdelávania. Konzultácia je prvým krokom k úspešnému dosiahnutiu vašich cieľov.

Ako vyzerá konzultácia s nami? Štandardne netrvá viac ako 30 minút a počas nej:

  • zanalyzujeme vaše potreby, predstavy a ciele, ktoré chcete jazykovým vzdelávaním dosiahnuť
  • absolvujete jazykový audit – zistíme vašu aktuálnu úroveň zvládnutia jazykových zručností (prostredníctvom online testovania TrackTest)
  • ponúkneme vám prehľad aktuálnych možností štúdia
  • poskytneme vám krátke poradenstvo o efektívnom učení

Urobte prvý krok k efektívnemu jazykovému vzdelávaniu a nechajte nám svoje kontaktné údaje. My sa vám ozveme a dohodneme si termín bezplatnej konzultácie.

Tešíme sa na vás!

Prečo je potrebná konzultácia? Nestačí ukážková hodina?

Testovacia hodina má význam, ak lektor vie koho má čakať a na čo sa má pripraviť, inak reálne nezískate predstavu o práci lektora. V našom jazykovom centre dbáme na individuálny prístup nielen pri individuálnych kurzoch aj v skupinových kurzoch. Na začiatku je vždy dôležité správne nastaviť výučbu podľa potrieb a preferencií študenta/študentov.

Ak by lektor netušil, v akých jazykových úrovniach a s akými potrebami študenti na prvú lekciu prídu, jeho príprava na ňu by v tom prípade bola nevyhnutne všeobecná. Nemal by žiadny priestor prispôsobiť sa vašim potrebám, a teda vy by ste nevedeli posúdiť jeho schopnosti. Zvyčajne by ste sa nedozvedeli ani nič o tom, v čom sa potrebujete zlepšiť vy a ako by vaše lekcie v budúcnosti vyzerali.

To, aby lektor skutočne vedel, čomu sa na hodinách venovať, je dôležité obzvlášť v online priestore, kde má podstatne menší priestor navnímať atmosféru, sledovať študentov a všimnúť si vaše reakcie.

Nepripravení lektori iba mrhajú vašim časom, a preto my vždy odporúčame začať konzultáciou. Výhodou učenia sa s kvalitným a najmä pripraveným lektorom je vyššia efektivita investovaného času. Podobne ako tréning vo fitku s trénerom – ak viete presne, čo a ako robiť, výsledky sa dostavia rýchlo.

Nehľadajte preto zázračnú metódu. Neexistuje. Dôležitá je úvodná diagnostika, individuálny prístup a veľa energie. Ak chcete vytrvať, je dôležité, aby ste mali zo vzdelávania radosť.

Dohodnite si konzultáciu a učte sa angličtinu efektívne.

KONZULTÁCIA ONLINE ZADARMO
×