Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Throwback: Ako sa seniorom páčil týždeň zadarmo ONLINE?

Throwback: Ako sa seniorom páčil týždeň zadarmo ONLINE?

Na konci minulého roku sme stihli absolvovať ešte jednu milú udalosť. Pre seniorov sme pripravili týždeň angličtiny zadarmo, vďaka ktorému si tentokrát vyskúšali nielen angličtinu v našej jazykovke, no aj svoje zručnosti, čo sa týka práce s počítačom.

Dlhý týždeň zadarmo

Tentokrát sme si museli náš pravidelný týždeň zadarmo trošku prispôsobiť, a preto netrval len jeden týždeň, ale rovno dva! Vďaka veľkému záujmu sme jeho trvanie predĺžili, a tak si online učenie angličtiny mohlo vyskúšať dokopy až 86 ľudí.

Počas prvého týždňa, od 16. do 20. novembra, si v piatich skupinkách vyskúšalo online vyučovanie 46 študentov v úrovniach A0-B2. Druhý týždeň, od 23. do 27. novembra, absolvovalo hodiny angličtiny rovnako v piatich skupinkách 40 ľudí. Vyučovali sme úrovne A0-B1.

Ako vyzerali online hodiny?

Obsah sme samozrejme prispôsobili úrovni znalostí študentov. Pri vyšších úrovniach, B1 a B2, si prevetrali aj konverzačné zručnosti a začiatočníci sa venovali nielen jazyku, ale aj odporúčaniam, ako sa ho učiť online na hodine či cibriť sami doma.

Okrem angličtiny samotnej všetky úvodné hodiny obsahovali aj krátky „rýchlokurz“, počas ktorého si študenti osvojili základy používania aplikácie ZOOM, cez ktorú online vyučovanie prebieha a prezradili sme im aj ďalšie tipy pre prácu s počítačom.


A čo na výučbu angličtiny online povedali samotní študenti? 😊

Týždeň s angličtinou pre seniorov bol naozaj veľmi fajn, atmosféra príjemná, aj lektor bol príjemný, pohotový i pohodový, páčili sa mi i všetky videá. Inšpirovalo ma to po dlhej prestávke od posledného kurzu (5 rokov) k tomu, aby som si začala zas púšťať videá či CDčka a aby som sa celkovo začala zas angličtinou viac zaoberať.

Ľubica Pospíšilová, Zvolen, 71

Kurzu som sa potešila a som rada, že som sa zúčastnila. Online kurzy sú pre mňa novum. S lektorkou som bola veľmi spokojná, témy hodín boli výborne vybrané.  Kurz bol super a pomohol mi. Momentálne mám individuálne online lekcie 1x týždenne. 

Hana Vrabcová, 50+

Kurz angličtiny bol super, lektorka výborná, evidentne sa snažila nielen naučiť, ale aj poučiť, naučili sme sa veľa o írskych reáliách, zvykoch a tradíciách. Fakt si zaslúži špeciálnu pochvalu. Dúfam, že si túto vysokú úroveň výuky udržíte aj naďalej. 

Anna Gombosová

Veľmi rada budem pokračovať v online angličtine, veľmi sa mi to s Ondrejom páčilo. Som vďačná za fantastický a metodický postup a za pohodovú atmosféru na hodine.

Jana Záhorcová, 72 rokov

Lekcie boli úžasné, cením si prácu s videami a vzájomnú anglickú komunikáciu. Keď budú študenti primerane rozdelení do tried podľa ich znalostí a zručností, budú určite rýchlo napredovať. Prajem Vašej škole všetko najlepšie! 

Drahuša Prachárová, Bratislava, 78 rokov

Patríte aj vy medzi aktívnych seniorov a láka vás angličtina? Veľmi radi vám o našich kurzoch prezradíme viac! 🙂 Napíšte nám na e-mailovú adresu study@thebridge.sk alebo volajte priamo na telefónne číslo +421905398657.

×