Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Spokojní študenti sú najlepšou vizitkou školy

Spokojní študenti sú najlepšou vizitkou školy

Školský rok je v plnom prúde a nás nesmierne teší, že nám čoraz viac ľudí prejavuje dôveru. Aj vďaka Vám naša škola neustále rastie a študenti nás svojou spätnou väzbou posúvajú vpred.

Záleží nám na kvalitnej výučbe a chceme si byť istí, že naši študenti sú v tých správnych kurzoch a robia pokroky, ktoré očakávali. Po úvodných týždňoch sme boli veľmi zvedaví na spätnú väzbu od našich študentov a ich prvé pocity z kurzov, do ktorých sa zaradili. Výsledky nás nielenže nesmierne potešili, ale podporili i našu chuť neustále sa zlepšovať. Naši študenti a ich zodpovedný prístup k výučbe sú pre nás obrovskou inšpiráciou.

Keďže sme na svojich študentov právom hrdí a tešíme sa z ich pozitívnej spätnej väzby, radi sa o ňu s Vami podelíme. Aj takýmito milými slovami študenti opísali svoje prvé dojmy z kurzov.

„Lektor je vždy pripravený, milý a vtipný a dokáže udržať moju pozornosť aj po náročnom dni v práci, takže vždy odchádzam dobre naladená.“

„Jej hodiny sú zaujímavé, pútavo a trpezlivo nám vysvetlí aj 5 krát a hodina a pol ubehne ani neviem ako. Som veľmi spokojná.“

Dáva priestor každému žiakovi, pracuje s každým z nás.“

„Zaujímavá dynamická hodina“

V podobnom duchu sa niesli takmer všetky dojmy a reakcie, ktoré sme obdržali od našich študentov a nás mimoriadne teší, že sme naplnili ich očakávania.

Ďakujeme všetkým za prejavenú dôveru, spoluprácu a výbornú kooperáciu, vďaka ktorej sa dokážeme spoločne zlepšovať a napredovať.

Sme tu vždy pre Vás.

Team the Bridge.

×