Prečo učiť sa mesiac-dva nestačí

Prečo učiť sa mesiac-dva nestačí

Kurzy v the Bridge sú dlhšie, ako ste možno boli zvyknutí z iných jazykových škôl. My však zo skúsenosti vieme, že učenie sa cudzieho jazyka je beh na dlhú trať. Treba sa vyzbrojiť dostatkom disciplíny a motivácie. Ak chcete naozaj dosiahnuť výsledky, nestačí navštevovať kurz ani jeden, ani dva mesiace.

Naše kurzy sú dlhšie ako ostatné zámerne, pretože nechceme, aby sa vám neustále menili spolužiaci. Pri konverzačných kurzoch to síce veľmi neprekáža, pri progresových kurzoch však výmena spolužiakov spomaľuje tempo a uberá na efektivite práve tým z vás, ktorí sa naozaj učiť chcú a na kurzy chodia poctivo.

Je dôležité, aby sa kurz pre vás nestal iba povinnosťou, ktorú si musíte čo najrýchlejšie „odmakať“. Radosť z učenia je nielen príjemným bonusom, ale pomáha vám učiť sa rýchlejšie a ľahšie. Dbáme preto na profesionalitu lektorov, ktorých úlohou nie je iba vedieť pekne rozprávať po anglicky, a vedieť vysvetliť gramatiku.

Pre váš úspech s angličtinou sú oveľa dôležitejšie ich motivačné zručnosti a skúsenosti s „šitím kurzu na mieru“. Individuálny prístup nie je výsadou individuálnych hodín, ale je i dôležitou súčasťou efektívnej výučby v skupinke. Ak má mať kurz zmysel,  je dôležité, aby ste boli motivovaní a na hodiny ste sa tešili. Úspechom lektorov je ak k nám chodíte s radosťou, vašim úspechom sú výsledky.

Dennodenne sprevádzame našich študentov a snažíme sa im vytvárať prostredie, v ktorom sa v angličtine môžu posúvať a dosiahnuť svoj vysnívaný cieľ. Sme pyšní na ich úspechy a tešia nás ich pozitívne spätné väzby.

Začnite už dnes

Začnite tým, že zistíte, ako na tom vaša angličtina je. Vyplňte krátky formulár a my vám pošleme prístup do nášho online testu. Na začiatok je dôležité vedieť, na čom môžete stavať. 

Ak ste už o krok ďalej, –  viete čo viete i čo neviete, a zvažujete kurz angličtiny, tak vás pozývame prezrieť si našu ponuku kurzov. Ozvite sa nám a radi vám poradíme či odporučíme kurzy, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám.

Ďalej je to už len na vás?

Tešíme sa na vás!

×
×

Cart