Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Pomôžte nám pomôcť.

Pomôžte nám pomôcť.

[:sk]Vytvorili sme si v škole peknú tradíciu robiť dobré veci. Tak si hovoríme, že dobré veci predsa robiť treba.

Je čas Adventu a blíži sa čas Vianoc a darčekov. Viac sa hovorí o láske, rodine a pokoji. Hoci nemáme kúzelnú moc a nevieme darovať lásku a pokoj, môžeme pomôcť inak. Urobme spoločne vianočnú zbierku, ktorá ľuďom v Krízovom Centre DÚHA prinesie aspoň malé praktické radosti a spríjemní im Vianoce.

Krízové centrum DÚHA poskytuje pomoc najmä, ale nielen mamičkám s deťmi. Radi by sme im v čase Vianoc nielen pomohli, ale i urobili trošku radosť.

Ak máte možnosť darovať oblečenie (hlavne pre deti a mamičky), hygienické potreby, farbičky, knihy, zošity a iné, veľmi to pomôže. Prikladáme i zoznam niekoľkých konkrétnych vecí, ktoré pomôžu ľuďom, ktorí sa momentálne v centre nachádzajú.

DROGÉRIA:

Šampón na vlasy, sprchový gél, dámske tampóny, dámske vložky, žiletky na holenie, gumičky do vlasov, sponky, vreckové zrkadielko, kefa na vlasy, hrebeň, detský šampón, detská voňavka, balzam na pery, detské čelenky, holiace potreby, prací prášok, aviváž

OBLEČENIE:

papuče č. 35, 37, hnedé silonky dámske, , oblečenie veľ. 116-122, čižmy č. 28, 38-40, kabátik veľ. 122, spodné prádlo veľ. L, ružová dámska šatka, rifle veľ 40, mikina veľ. L

KOZMETIKA:

Špirála na oči, farba na vlasy – čierna oliva, lieskový oriešok, dievčenská voňavka, lak na vlasy, make up, balzam na pery, lak na nechty – čierny, tmavomodrý, čierna farba na vlasy, ceruzky na obočie – čierna, hnedá, rúž, ceruzka na oči – čierna

PÁNSKE OBLEČENIE:

Oblečenie veľ. 98 – bunda, čiapka, šál, rukavice, nohavice, tričká, mikina, a papučky č. 24, topánky a tenisky č. 44, rifle veľ. 32 (výška 180cm), čierna bunda, čiapka, šál, rukavice, mikina, sveter, košeľa veľ. 40-41, zimná bunda veľ. L, čižmy č. 39, detské rukavice, čiapky, šále, detské spodné prádlo, detské pančuchy

POMÔCKY:

Farbičky do školy, fixky, sada tanierov

ELEKTRONIKA:

Fén na vlasy, ladička na gitaru a struny, starší notebook, žehlička na vlasy

DETSKÉ HRAČKY:

Bábika a domček pre bábiku, náradie na opravovanie (umelé), vláčik, omalovávanky, lopta

POTRAVINY:

Nákup na vianočnú večeru a pečenie (zemiaky, filé, zeleninu na šalát, vajíčka, múka – hladká, polohrubá, cukor, horčica, olej, strúhanka, kyslá kapusta, kúsok údeného mäsa, vanilkový cukor, prášok do pečiva, mlieko, cestoviny, konzervy, paštéty, suchá saláma, kakao, smetol, hera, mak, orechy, hrozienka, ovocie)

SLUŽBY:

Oprava auta, očné vyšetrenie + okuliare, právne poradenstvo

Veci môžete priniesť k nám do the Bridge na Baštovú 7, alebo priamo do Krízového centra DÚHA na Stavbárskej 6 v Bratislave.

Ďakujeme veľmi pekne!

Krásne Vianoce :)[:]

×