Globálne uznávaný testovací nástroj TrackTest, ktorý používa aj naše jazykové centrum the Bridge, vám už čoskoro prinesie novú funkciu.

Okrem gramatiky, čítania a porozumenia textu, ako aj počúvania, si v ňom po novom budete môcť otestovať aj vaše SPEAKING SKILLS.

Vyskúšajte speaking test ako prví

Nová funkcia je aktuálne v testovacej fáze. Prví záujemcovia si ju budú môcť vyskúšať už tento týždeň na najväčšom pracovnom veľtrhu na Slovensku PROFESIA DAYS 2016, ktorý bude 17. a 18. februára v priestoroch Incheba Expo Bratislava.

Ak aj vy plánujete navštíviť PROFESIA DAYS 2016 a radi by ste sa otestovali z angličtiny, zaregistrujte sa do TrackTestu tu.

Každý, kto test absolvuje, od nás v našom stánku the Bridge získa znalostný certifikát, ktorým sa bude môcť preukázať u vystavujúcich zamestnávateľov.

Ako speaking test prebieha

Systém vám postupne položí osem otázok, pričom na každú odpoveď vám dá čas pol minúty. Nahrávky si následne vypočujú „native speakri“ a ohodnotia ich z hľadiska plynulosti, ale aj slovnej zásoby a iných aspektov. Výsledky dostanete v priebehu dvoch týždňov.

Ostrá prevádzka novej funkcie odštartuje v druhom kvartáli tohto roku.

Tešíme sa na vás na PROFESIA DAYS 2016!