Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Overte si speaking skills online

Overte si speaking skills online

Globálne uznávaný testovací nástroj TrackTest, ktorý používa aj naše jazykové centrum the Bridge, vám už čoskoro prinesie novú funkciu.

Okrem gramatiky, čítania a porozumenia textu, ako aj počúvania, si v ňom po novom budete môcť otestovať aj vaše SPEAKING SKILLS.

Vyskúšajte speaking test ako prví

Nová funkcia je aktuálne v testovacej fáze. Prví záujemcovia si ju budú môcť vyskúšať už tento týždeň na najväčšom pracovnom veľtrhu na Slovensku PROFESIA DAYS 2016, ktorý bude 17. a 18. februára v priestoroch Incheba Expo Bratislava.

Ak aj vy plánujete navštíviť PROFESIA DAYS 2016 a radi by ste sa otestovali z angličtiny, zaregistrujte sa do TrackTestu tu.

Každý, kto test absolvuje, od nás v našom stánku the Bridge získa znalostný certifikát, ktorým sa bude môcť preukázať u vystavujúcich zamestnávateľov.

Ako speaking test prebieha

Systém vám postupne položí osem otázok, pričom na každú odpoveď vám dá čas pol minúty. Nahrávky si následne vypočujú „native speakri“ a ohodnotia ich z hľadiska plynulosti, ale aj slovnej zásoby a iných aspektov. Výsledky dostanete v priebehu dvoch týždňov.

Ostrá prevádzka novej funkcie odštartuje v druhom kvartáli tohto roku.

Tešíme sa na vás na PROFESIA DAYS 2016!

×