Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

SAFARI CAMP

SAFARI CAMP

Letný anglický online aj offline tábor ako žiaden iný

Tento rok sme sa v The Bridge rozhodli zapojiť sa do výborného projektu denných anglických táborov pre deti Safaricamp. SAFARI sú letné tábory plné života a dynamiky. „Klasický“ denný anglický intenzívny kurz sa mení so svojim tímom na kreatívne, zábavné a interaktívne dobrodružstvo v anglickom jazyku.

Podarilo sa nám pripraviť zábavný a fascinujúci program, ktorý má potenciál byť pre deti zážitkom na dlho dopredu. Aj preto sme sa vzhľadom na súčasnú situáciu rozhodli nečakať a kurz ponúknuť v oboch verziách, v „online“ verzii ako aj v „offline“ verzii.

Novinka: online SAFARI kurzy

Až 47% rodičov priznalo, že od vypuknutia epidémie a začiatku učenia sa v domácom prostredí venujú ich deti angličtine menej času ako pred „koronou“. Rozhodli sme sa preto vytvoriť produkt, ktorý umožní deťom študovať angličtinu online, nech už sa nachádzajú kdekoľvek. S online vzdelávaním detí máme aj vďaka karanténnej situácii počas COVID-u pozitívne skúsenosti.

Flexibilný čas, malé online skupinky

Na základe týchto požiadaviek rodičov sme vytvorili nový, výnimočný koncept ONLINE SAFARI táborov pre deti vo veku 8 – 12 rokov.
Tábor bude trvať 3 hodiny denne a môžete si vybrať, ktoré hodiny počas dňa vám vyhovujú viac. Doobedňajšia alternatíva prebieha v čase od 9-12 hod., poobedňajšia od 14 – 17 hod.
Deti budú v malých skupinkách a každú minútu programu sme naplánovali „naplno“. Pripravili sme zábavné a interaktívne aktivity, tematické prispôsobené detským záujmom a potrebám.

Tábor je organizovaný v týždňových moduloch, ktoré na seba čiastočne nadväzujú, avšak nie natoľko, aby vášmu dieťaťu predchádzajúci týždeň chýbal. Cieľom programu je rozšíriť deťom slovnú zásobu a rozviazať im jazyk. Aby sme dosiahli lepší vzdelávací efekt a viditeľnejšie pokroky, odporúčame prihlásiť sa na oba týždne. Dva týždne online verzie predstavujú obsah, ktorý by deti získali, ak by sa učili v celodennom formáte.

Aká je cena tábora?

V registračnom formulári nájdete všetky detaily o táboroch. Cena za 1 týždeň online SAFARI je 85 euro. Cena za 2 týždne je 149 euro.

Neváhajte sa s nami poradiť

Ak máte otázky k výučbe angličtiny vašich detí, online kurzy SAFARI vás zaujali, resp. chcete sa poradiť ohľadom výučby vašich ratolestí, radi vám kedykoľvek odpovieme na všetky otázky. Môžete sa prihlásiť aj na našu konzultáciu.

Prezenčné letné tábory

Ak ste z Bratislavy a okolia, máme pre vás skvelú správu.

„Offline“ tábory SAFARI sa budú konať aj priamo u nás na Baštovej v the Bridge. Celodenný letný tábor ponúkame pre deti vo veku 7-12 rokov v týchto troch termínoch:

  • 27.-31.7.2020
  • 10.4.-14.8.2020
  • 17. – 21.8.2020

Akciová cena za denný tábor do konca júna: 179EUR/týždeň/dieťa

Cena pre dvoch: 160EUR/týždeň/dieťa

Registrovať sa možete na našom webe a zvoliť niektorý z našich dostupných termínov. 🙂

Kto je Ľuba Fábry?

Má viac ako 15-ročné skúsenosti v oblasti personálneho manažmentu, v oblasti vzdelávania a rozvoja v medzinárodných firmách na Slovensku, v Afrike a na Blízkom východe. Popri svojej hlavnej profesii sa aktívne venuje témam medzinárodného vzdelávania a téme bilingválnosti – multilingválnosti. V Juhoafrickej republike vyučovala na škole pre znevýhodnené deti. Ako profesionálny dobrovoľník pôsobila v rámci projektu Leaf Academy v Bratislave.

Aktuálne žije so svojou rodinou v USA, miluje Slovensko a verí, že každý deň dieťaťa v škole musí byť šťastný a inšpiratívny, aby radosť z učenia a hlad po vedomostiach bol u detí prítomný od malička a pretrval po celý život. Aktívne šíri osvetu v oblasti bilingválneho vzdelávania. Zdieľa vlastné skúsenosti z výchovy bilingválnych detí a fungovania medzinárodných škôl vo svete.

Reprezentuje Slovensko v medzinárodných komunitách v krajinách, v ktorých žije so svojou rodinou. V lete sa mení na bilingválnu lektorku na anglickom letnom programe SAFARI camp. Svojimi aktivitami pre deti a rodičov šíri kultúru progresívneho moderného vzdelávanie na Slovensku.

×