Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Navštívte the Bridge počas Týždňa celoživotného učenia

Navštívte the Bridge počas Týždňa celoživotného učenia

Zapojte sa do aktivít v the Bridge! 

Každým rokom naše jazykové centrum reflektuje v rámci špeciálnych udalostí z oblasti vzdelávania aj Týždeň celoživotného učenia (https://www.tcu.sk/o-projekte), ktorého hlavným cieľom je podporovať ľudí a ich motiváciu k výučbe v rámci akejkoľvek zručnosti. Naša jazyková škola sa podobným aktivitám venuje dlhodobo, preto sme nemohli opomenúť ani túto príležitosť a v rámci Týždňa celoživotného učenia sme si pre Vás pripravili dva zaujímavé eventy.

  • Workshop o efektívnom učení, utorok 27.11. o 18:00 
  • Deň otvorených dverí – ukážková hodina, štvrtok 29.11. o 10:30 

Workshop o efektívnom učení

Navštívte nás a naučte sa zaujímavosti o tom, ako funguje mozog pri učení. Workshop skvele motivuje ľudí do štúdia a je praktickou pomôckou pre všetkých, ktorí sa chcú učiť efektívne a s radosťou. Tešíme sa na Vás 27.11.2018 o 18:00hod na Baštovej ulici v priestoroch našej školy. Na workshop sa môžete prihlásiť vopred na adrese recepcia@thebridge.sk .

Deň otvorených dverí pre seniorov 

Pre staršie ročníky sme si pripravili špeciálne podujatie a rozhodli sme sa otvoriť brány našej školy pre všetkých aktívnych seniorov.  Ak už dlhšie či kratšie uvažujete o tom, že začnete s výučbou angličtiny a nie ste si istí, či je pre Vás výučba cudzieho jazyka to pravé, navštívte nás 29.11.2018 o 10:30 u nás v škole na Baštovej  a my Vás presvedčíme o opaku. Čakať  Vás budú naši šikovní lektori s pripravenou ukážkovou hodinou zadarmo. Príďte sa uistiť o tom, že kurzy v the Bridge prebiehajú v priateľskej atmosfére v kruhu prívetivých ľudí, pre ktorých je učenie hrou.

https://www.tcu.sk/program/den-otvorenych-dveri-pre-seniorov-1

Hlásiť sa môžete vopred na adrese: kurzy@thebridge.sk alebo tel. čísle 0948 104 916.

Tešíme sa na Vás! 🙂

×