Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Navštívte the Bridge počas Dňa otvorených dverí!

Navštívte the Bridge počas Dňa otvorených dverí!

V dňoch 11.9. a 12.9.2018 pre Vás otvoríme brány našej školy na Baštovej 7 v Bratislave.
Príďte sa k nám pozrieť a nazrite do zákutí našej školy, poraďte sa s nami o kurzoch a navštívte ukážkové hodiny s našimi lektormi! Nekupujte si mačku vo vreci a na vlastnej koži si overte, ako to u nás a na našich kurzoch funguje. Čaká Vás príjemné prostredie, priateľská atmosféra, knižnica plná beletrie v angličtine a skúsení lektori, ktorí Vás namotivujú do ďalšieho štúdia.
Ak ste si už u nás konkrétny kurz vyhliadli, neváhajte, a navštívte ukážkovú hodinu, aby ste spoznali lektora i spôsob našej výučby. Ak ešte netušíte, aký kurz zvoliť a potrebujete poradiť, navštívte nás v týchto dňoch kedykoľvek počas dňa a my s Vami radi prekonzultujeme všetko, čo by ste mali radi zodpovedané. 🙂
PROGRAM

UTOROK 11.9.
16:30 – ukážkové hodiny v kurzoch všeobecnej angličtiny v úrovniach A2/C1, C1 writing
17:30 – prednáška o efektívnom učení s riaditeľkou centra Klaudiou Bednárovou
18:30 – ukážkové hodiny v kurzoch Office English a Business English a kurz právnickej angličtiny Slovenské zákony

STREDA 12.9.
16:30 – ukážkové hodiny v kurzoch všeobecnej angličtiny v úrovniach A1/B1/B2
17:30 – prednáška o efektívnom učení s riaditeľkou centra Klaudiou Bednárovou
18:30 – ukážkové hodiny v konverzačných kurzoch v úrovniach B1/B2 a do kurzu Úvod do právnickej angličtiny

Počas oboch dní Vám budú naši kolegovia k dispozícii ohľadom konzultácii ku kurzom a zároveň Vás radi prevedú všetkými zákutiami školy, aby ste získali predstavu o tom, čo všetko u nás môžete nájsť.
Nezabudneme ani na drobné občerstvenie a osviežujúce nápoje, takže sa nemusíte obávať, smädní ani hladní u nás určite nebudete. 🙂
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na kurzy@thebridge.sk alebo na tel. čísle +421 948 104 916.

Tešíme sa na Vás!

Team the Bridge.

×