Na pracovný pohovor vás pripraví náš expert z UK

Na pracovný pohovor vás pripraví náš expert z UK

V práci trávime vyše tretinu svojho produktívneho života. Aj to je jeden z dôvodov, pre ktoré by nás mala naša práca napĺňať. Nájsť si prácu snov rozhodne nie je ľahké!

Prejsť prijímacím pohovorom a zaujať na ňom je nevyhnutnosťou. Čím ďalej tým viac zamestnávateľov navyše zvykne na uchádzača o prácu „vytiahnuť“ angličtinu či iný cudzí jazyk. Pri uchádzaní sa o prácu v cudzine ide pritom o samozrejmosť.

Pripravia vás experti

Ak sa potrebujete dôsledne pripraviť na pracovný pohovor v angličtine, tak potom je práve vám určený náš nový odborný jazykový kurz.

Prevedú vás ním naši experti Nigel Price – expert na psychológiu a pracovný trh z Veľkej Británie a Mgr. Andrea Záhumenská, ktorá sa príprave na pohovor v angličtine v podmienkach Slovenska venuje už niekoľko rokov.

Ako prebieha kurz

Príprava na pohovor do zamestnania je jazykový kurz pozostávajúci z dvoch trojhodinových sedení.

Prejdete si na ňom rôzne otázky, ktoré môžete na konkurze najčastejšie očakávať, pričom nebude chýbať ani simulovaný pohovor.

Individuálny kurz prípravy na pohovor

Druhá možnosť je absolvovať kurz individuálnou formou. Tento spôsob odporúčame ak už viete presne na akú pozíciu budete robiť pohovor, poznáte požiadavky a viete konkrétne na čo sa potrebujete pripraviť.

Ten si budete môcť navyše vyskúšať aj v stánku the Bridge na veľtrhu práce Profesia days 2016, ktorý sa koná 17. a 18. februára v priestoroch výstaviska Incheba Expo Bratislava. Tešíme sa na vás!

×

Cart