Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Leto plné zábavy a učenia: Letný tábor The Bridge camp 2023

Leto plné zábavy a učenia: Letný tábor The Bridge camp 2023

Leto v The Bridge bolo plné smiechu, učenia sa a radosti. Náš každoročný denný letný tábor spojil viac ako 100 detí, ktoré spolu prežili týždne plné zábavy a angličtiny v srdci bratislavského Starého Mesta.

Náš the Bridge camp je viac ako len jazykový tábor, je to zážitok z úplného ponorenia sa do angličtiny, vhodný pre deti vo veku od 7 do 12 rokov. Decká si zažili týždeň s lektormi zo zahraničia, spoznali nových kamarátov a učili sa angličtinu zábavným a hravým spôsobom. Náš tím lektorov  pochádzajúcich z rôznych kútov sveta, vytvoril program, ktorý vzbudil ich zvedavosť a chuť učiť sa.

Naši lektori Luis, Max aj Colin, prostredníctvom hier a rozhovorov s deťmi vytvorili atmosféru, kde si deti s ľahkosťou osvojili novú slovnú zásobu a osmelili sa komunikovať v angličtine. Keďže naši lektori sú z Južnej Ameriky, Írska a Anglicka, deti komunikovali iba v angličtine a zvykli si, že hovoriť po anglicky je prirodzené a netreba mať žiadny stres z toho, že občas urobíme aj chybu. Rastúca sebadôvera u detí a chuť komunikovať v angličtine je pre nás dôkazom o úspešnosti tábora.

Úspech tábora The Bridge sa meria nielen smiechom a úsmevom detí, ale aj dobrými referenciami od rodičov. Rodičia ocenili podnetné prostredie tábora, aktivity plné zábavy a oddaný tím lektorov, ktorý  deťom ukázal, že učiť sa angličtinu je zábava a netreba sa báť rozprávať.

Vidím na Alicke, že získala sebavedomie rozprávať, hádže všelijaké frázy čo pochytila od Luisa a celkovo sme s manželom zhodnotili, že to malo brutálny efekt. Napríklad sme mali návštevu a Alicka im s veľkou hrdosťou ukazovala všetky crafts, čo s Luisom vyrobili. Určite budeme uvažovať o tomto campe aj o rok a odporúčať kamošom:-)
Lucia, mama 7 ročnej Alicky

Kristínke aj jej kamarátkam sa v tábore veľmi páčilo. Mala som obavu ako zvládnu týždeň iba so zahraničným lektorom, ale ukázalo sa, že ich to nielen bavilo, ale aj z nich opadol strach z rozprávania a získali chuť učiť sa angličtinu. Ďakujeme a tešíme sa na kurzy od septembra.
Táňa, mama 10 ročnej Kristínky

Ďakujeme deťom, rodičom, nášmu skvelému lektorskému tímu a našej šikovnej koordinátorke Alex za to, že sa toto leto stalo úspešným tretím ročníkom nášho The Bridge Campu.

S každým ďalším rokom si The Bridge camp získava viac priaznivcov, upevňuje si svoju povesť miesta, kde sa prelína zábava s učením a zanecháva deťom nielen pekné spomienky, ale aj cenné jazykové zručnosti.

Ak vás naša práca s deťmi zaujala, možno si vyberiete s našich jazykových kurzov angličtiny pre deti. Aktuálna ponuku nájdete na tu: PONUKA KURZOV PRE DETI

Ak máte nejaké otázky alebo sa chcete informovať ohľadom výučby vašich ratolestí, radi vám kedykoľvek pomôžeme. Kontaktujte nás mailom na kids@thebridge.sk, zavolajte nám na číslo +421 917 323 693, alebo sa prihláste na našu konzultáciu.

×