Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Lektori: Ako si vybrať najlepšiu jazykovú školu?

Lektori: Ako si vybrať najlepšiu jazykovú školu?

Počas tohto webinára budeme diskutovať o tom, aké služby by mala dobrá jazyková škola ponúkať učiteľom a aké procesy by mali mať zavedené na podporu svojich zamestnancov.

To bude zahŕňať pohľad na to, aké kurzy ponúkajú a tiež požiadavky na učiteľov z hľadiska pedagogickej kvalifikácie, praxe atď.

Ak si práca vyžaduje presťahovanie do novej krajiny/mesta, ponúka vaša nová škola podporu? Akú podporu by mali ponúknuť? Čo by ste mali zvážiť z hľadiska kultúry, životného štýlu, ubytovania, dopravy, zdravotnej starostlivosti, osobnej bezpečnosti atď.? Jedna z našich nových učiteliek, Giada Cortese, sa zúčastní tohto webinára, aby vám poskytla svoje prvé skúsenosti s presťahovaním sa do novej krajiny. Poskytne vám aj osobné rady, na čo si dať pozor.

Na konci webinára sa uskutoční relácia otázok a odpovedí, kde sa môžete podrobnejšie opýtať na čokoľvek z webinára alebo na akékoľvek iné otázky, ktoré by ste mohli mať k danej téme.

Prostredníctvom tohto webinára sa vám snažíme poskytnúť informácie, ktoré budete potrebovať, aby ste sa mohli čo najlepšie rozhodnúť pre výber vášho ďalšieho najlepšieho zamestnávateľa.

Teachers: How to choose the best language school?
×