Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Michaela Hroteková

Michaela Hroteková

BIO

Michaela Hroteková je vášnivou milovníčkou cudzích jazykov. Vyštudovala odbor anglický jazyk a kultúra pre odbornú komunikáciu na Trnavskej univerzite a následne odišla do Salvádoru v Latinskej Amerike, kde takmer šesť rokov vyučovala angličtinu. Po návrate na Slovensko vyučovala angličtinu a španielčinu v rôznych jazykových školách a súkromne. Vyučuje všeobecnú a odbornú angličtinu a španielčinu pre rôzne vekové skupiny vrátane detí. V súčasnosti je študentkou tretieho ročníka doktorandského štúdia jazykovedy na Univerzite Komenského v Bratislave.

Workshop: Slang sociálnych médií vo vzdelávaní

Patria výrazy ako Simp, sus, TL;DR či adulting na hodiny angličtiny? Mali by sme slangové a nedávno vzniknuté slová zaradiť do učebných plánov? Na tomto stretnutí sa pozrieme na to, ako pracovať so súčasným internetovým slangom a trendovými výrazmi zo sociálnych médií na hodinách (angličtiny), ako aj na to, ako si udržať sviežu slovnú zásobu a nadviazať kontakt so študentmi.

×