Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Ben Gwillim

Ben Gwillim

Ben Gwillim slúžil 25 rokov v britskej armáde a potom sa stal učiteľom.  Po absolvovaní kurzu CELTA sa v roku 2014 presťahoval do Bratislavy a odvtedy učí v anglickom jazykovom centre The Bridge.  V roku 2018 absolvoval kurz Teaching Advanced Learners v Pilgrims pod vedením Hanny Kryszewskej a v roku 2019 kurz Lexical Teaching v Lexical lab pod vedením Hugha Dellara a Andrewa Walkleyho.

V súčasnosti vyučuje celý rad kurzov prezenčne aj online a posledných 5 rokov sa špecializuje na vyučovanie pokročilých študentov (C1 a vyššie).  Okrem toho vyučuje prezentačné zručnosti pre firemných klientov a intenzívne spolupracuje so začínajúcimi spoločnosťami, ktorým pomáha zlepšovať ich prezentovanie nápadov, produktov a služieb.  Okrem toho viedol workshopy na konferenciách v strednej Európe zamerané na používanie autentických materiálov a pravidelne prispieva do interného školiaceho programu školy.

×