Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Ben Gwillim

Ben Gwillim

BIO

Ben Gwillim slúžil 25 rokov v britskej armáde a potom sa stal učiteľom.  Po absolvovaní kurzu CELTA sa v roku 2014 presťahoval do Bratislavy a odvtedy učí v anglickom jazykovom centre The Bridge.  V roku 2018 absolvoval kurz Teaching Advanced Learners v Pilgrims pod vedením Hanny Kryszewskej a v roku 2019 kurz Lexical Teaching v Lexical lab pod vedením Hugha Dellara a Andrewa Walkleyho.

V súčasnosti vyučuje celý rad kurzov prezenčne aj online a posledných 5 rokov sa špecializuje na vyučovanie pokročilých študentov (C1 a vyššie).  Okrem toho vyučuje prezentačné zručnosti pre firemných klientov a intenzívne spolupracuje so začínajúcimi spoločnosťami, ktorým pomáha zlepšovať ich prezentovanie nápadov, produktov a služieb.  Okrem toho viedol workshopy na konferenciách v strednej Európe zamerané na používanie autentických materiálov a pravidelne prispieva do interného školiaceho programu školy.

Workshop: Angličtina je všade okolo nás – práca s autentickými materiálmi

Na tomto stretnutí sa budeme zaoberať niektorými myšlienkami o používaní autentických materiálov (v najširšom možnom zmysle) v našich triedach.  Tieto aktivity sa môžu použiť ako kompletné hodiny alebo ako doplnkový materiál k učebniciam a iným štruktúrovaným materiálom.  Angličtina je všade okolo nás, ak sa ju rozhodneme hľadať, a existujú neobmedzené možnosti, ako vytvoriť pútavé hodiny, ktoré povzbudia vašich študentov v komunikácii v cudzom jazyku.

×