Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Anthony Forsyth

Anthony Forsyth

Príjemný rozhľadený spoločník so svojským zmyslom pre humor. Anthony pochádza zo Škótska, kde vyštudoval mediálnu komunikáciu a ako certifikovaný lektor angličtiny pôsobil na Slovensku (Bratislava a Trnava) aj v Japonsku.

Rád vyzýva svojich študentov, aby sformulovali svoje myšlienky – názory či predsudky a kladie veľký dôraz na kritické myslenie a mediálnu či informačnú gramotnosť. Vždy sa ich snaží dotlačiť k vypracovaniu alebo zapamätaniu riešenia a stimulovať tak ich kreativitu k formovaniu vlastných výrokov alebo otázok.

Má skúsenosti s vyučovaním dospelých, teenagerov aj detí, najradšej však učí dospelých. Zaujíma sa o dianie vo svete, vedu a inovácie, miluje futbal a dobré jedlo. Anthony je komunikatívny, ma svojský zmysel pre humor, je príjemný spoločník, konverzácie s ním sú zaujímavé a inšpiratívne. Vo voľnom čase rád číta, sleduje seriály, televízne show, filmy, a veľa cestuje.

Lektorom The Bridge je od roku 2018.

×