Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

[vc_row][vc_column width=“1/4″][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Záleží nám na tom, aby sme vám pomohli vybrať si kurz, ktorý bude stavať na vašich silných stránkach a rozvinie tie slabé.

V the Bridge využívame nezávislé online testovanie TrackTest.euZistite svoju aktuálnu úroveň angličtiny v pohodlí domova, bez stresu a naháňania sa.

Po vyplnení krátkeho formuláru, ktorý nájdete nižšie na stránke vám zašleme pozvánku na test v aplikácií TrackTest.

 

 

Získané kontakty okrem testovania a zasielania vami vyžiadaných informácií o kurzoch,  výhradne využívame na informovanie o zaujímavých aktivitách v jazykovom vzdelávaní.

Okrem kurzov pre vás organizujeme rôzne nekomerčné aktivity ako napríklad festival jazykov, divadlo v angličtine, workshopy efektívneho učenia a iné. 

Naším cieľom je poskytnúť vám nielen kvalitné jazykové vzdelávanie, ale i zaujímavé informácie, ktoré dávajú príležitosť precvičiť a zlepšiť si vašu angličtinu.

Ďakujeme za dôveru a prajeme pekný deň. 

the Bridge team[/vc_column_text][vc_column_text][contact-form-7 id=“7669″ title=“Tracktest request“][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/4″][/vc_column][/vc_row]

×