Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Read books. Požičiame Ti!

Read books. Požičiame Ti!

„There is no friend as loyal as a book.“ Ernest Hemingway

Kniha je ako dobrý priateľ – vždy vie človeka nakopnúť a posunúť ďalej. Potom sú tu aj praktické dôvody, prečo sa oplatí udržiavať si vzťah k čítaniu – moderná technológia nám síce dokáže vyplniť voľný čas, no čo s ňou, keď sa pokazí, alebo keď nefunguje elektrina? Vtedy siahneme po knižke, ktorá sa dá čítať aj pri svetle sviečky. Knihy tu vždy boli, sú aj budú. A ich vôňa – tú nijaký počítač nenahradí! 🙂

Požičiame Ti super knihy i knižky

My v the Bridge čítame radi a ešte radšej čítame knihy v angličtine. Veríme, že si tak trénujeme slovnú zásobu, udržiavame a rozširujeme si naše vedomosti tohto cudzieho jazyka. Naša škola disponuje rozsiahlou knižnicou s rôznymi titulmi – od absolútnych Shakespearovských klasík až po modernú literatúru autorov ako Dan Brown, či J.K. Rowlingová.

Knižnica je prístupná všetkým – každý študent či lektor v the Bridge si môže kedykoľvek požičať ktorúkoľvek publikáciu.

Využite preto marec – mesiac knihy naplno a čítajte! Príďte si ku nám požičať knižku, ktorá vás zaujme, alebo ak máte doma zahraničné tituly, o ktorých si myslíte, že by stáli za to posunúť ďalej, prineste ich ku nám!

Nikdy nevieš, možno práve Tvoja knižka môže niekomu pomôcť pri učení, inšpirovať, pobaviť a možno niekomu dokonca zmení život.

×