Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Angličtina v kaviarni s novým native-om

Angličtina v kaviarni s novým native-om

Ak ste niekedy videli niektorý z filmov s Hobbitmi, tak máte predstavu o tom, z akej oblasti pochádzam.

Som Faron, pochádzam zo Shrewsbury, čo je mesto v Shropshire v Anglicku. Ak ste niekedy videli niektorý z filmov s Hobbitmi, tak máte predstavu o tom, z akej oblasti pochádzam. Prešiel som viacerými zamestnaniami v UK aj v zahraničí  a potom som sa rozhodol vyskúšať niečo úplne odlišné. A tak už rok cestujem po Európe, pracujem na rôznych projektoch a učím sa nové zručnosti, jazyky a vylepšujem svoje učiteľské schopnosti.

Keď mi bola ponúknutá príležitosť učiť v Bratislave, okamžite som ju využil. Som tu takmer 2 týždne a môžem povedať, že sa mi tu veľmi páči.

Máme si čo povedať

Tento kurz je pre vás šancou zlepšiť si angličtinu a konverzačné zručnosti v uvoľnenej atmosfére pri šálke kávy, čaju alebo pohára vína and možno mi poviete viac o Bratislave, vašej krajine a snáď mi dáte dôvod, prečo by som tu mal zostať čo najdlhšie.

Dúfam, že sa čoskoro stretneme a prediskutujeme zaujímavé témy, alebo budeme len tak sedieť a rozprávať sa o počasí, Britoch, kultúre a tom, na čom si Briti v súčasnosti fičia. Vy si popri tom vylepšíte angličtinu, naučíte sa nové slovíčka a dozviete sa niečo nové od rodeného Angličana.

Miesto a čas ostáva nezmenené, stretneme sa každý každý pondelok od 18,00 do 19,30 v „Dobre&dobré“

Teším sa na vás.

Pridajte sa na FB evente

×