Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

3 dôvody, prečo sa učiť angličtinu v sobotu

3 dôvody, prečo sa učiť angličtinu v sobotu

Aj vás september a s ním spojený nový školský rok motivuje kúpiť si nové ceruzky a pekný notes? Ak pri nákupe nových písacích potrieb zvažujete prihlásenie sa do jazykovej školy, aby ste si mohli zlepšiť angličtinu, máme pre vás niekoľko dôvodov prečo zvážiť sobotňajšie kurzy

Výdatný spánok a sýte raňajky – kurz sa začína o 10:00.

Nepodceňujte to. Oba faktory majú významný dopad na vašu koncentráciu a schopnosť učiť sa. Vyučujeme sobotňajšie kurzy už takmer 10 rokov a zo skúsenosti vieme, že v sobotňajších kurzoch urobia študenti 2-krát taký pokrok ako v popoludňajších hodinách počas pracovného týždňa, hoci študujú rovnaký počet hodín.

Nikam sa neponáhľate.

Ste uvoľnení, hodiny vás bavia, čas beží rýchlejšie a radosť z učenia je oveľa väčšia. Nepozeráte na hodinky, ale do knihy/na učiteľa/spolužiakov. Nedobehli ste z práce s únavou a preto nie je pre vás náročné sústrediť sa. Byť „v pohode“ je pre efektívne učenie veľmi dôležité.

Urobíte niečo pre seba.

Zdanlivo vec, ktorá nesúvisí s učením, avšak naši študenti často uvádzajú priestory a lokalitu ako súčasť ich motivácie. Je príjemné prejsť sa ranným mestom bez zhonu, kúpiť si po ceste kávu, či naraňajkovať sa v niektorej z kaviarničiek v centre mesta.  

Žijeme v uponáhľanej dobe, všetci by sme chceli vedieť všetko a najlepšie hneď. Technológie nám každým dňom zrýchľujú život, avšak stále sme iba ľudia. Evolúcia neponúka „upgrade“ ako android či apple. Naše mozgy a telá podliehajú únave úplne rovnako, ak nie i oveľa rýchlejšie, ako 20 rokov dozadu. Buďme na seba dobrí a doprajme si čas zlepšiť si svoju angličtinu a urobiť niečo pre seba.

 

Tešíme sa na Vás?

the Bridge team

×