Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Vyhrajte online hodiny od The Bridge

Prihláste sa na niektorý bezplatný online kurz svetových univerzít a vyhrajte k nemu online hodiny angličtiny od The Bridge!

Ako sa učiť anglicky doma?

Extra čas, ktorý sa nám zrazu objavil v každodennom živote, môžete užitočne využiť na štúdium tém, do ktorých ste sa chceli ponoriť už dlhší čas. Univerzity po celom svete sprístupňujú ako náplasť na študijné „ticho“ spôsobené koronavírusom plejádu online kurzov. Pre verejnosť ich odomykajú bezplatne.
Môžete absolvovať napríklad 10-týždňový kurz na Yale s názvom The Science of Well-Being. Profesorka psychológie Laurie Santos v podobe videí a interaktívnych úloh prednáša vedecké poznatky o šťastí. Vysvetľuje podstatu šťastia a pomocou praktických cvičení učí, ako jednotlivé metódy „šťastia“ (vrátane nadšenia a radosti, užívania si maličkostí, vďačnosti, dobrého spánku …) zahrnúť do svojho každodenného života.

Viac ako 1000 druhov bezplatných online kurzov ponúka aj The Open University, jeden zo svetových lídrov v online učení. Môžete si vybrať z oblastí Health, Sports & Psychology,
Education & Development, History & The Arts, Languages, Money & Business, Nature & Environment, Science, Maths & Technology, Society, Politics & Law.

S online angličtinou vám radi pomôžeme

Všetky bezplatné online kurzy prestížnych univerzít sa konajú (väčšinou) v anglickom jazyku. Ak sa chcete posunúť zo súčasnej úrovne na vyššiu a v pohode študovať či interagovať s ostatnými spolu študentami zo sveta, bezplatné univerzitné kurzy môžete skombinovať so štúdiom jazyka.
Dá sa „chodiť“ na online kurz niektorej zo svetových univerzít a učiť sa online s nami súbežne. Navyše, náš lektor môže byť váš sprievodca, mentor či kouč aj pri inom kurze v anglickom jazyku, ktorý si zvolíte.

Zapojte sa do súťaže o individuálne hodiny angličtiny

Ak ste si našli kurz, ktorý vás zaujal a radi by ste štúdium na prestížnej univerzite vyskúšali, tak smelo do toho! Link na kurz, ktorý ste si vybrali zozdieľajte s nami pod video (link na video nájdete na našom Facebooku) a ste v hre!


Okrem toho, že sa zaradíte do súťaže, možno niekoho váš výber osloví a inšpirujete tak ďalších, aby svoju angličtinu využili tiež! ?
Každý týždeň v stredu v priebehu apríla vyžrebujeme jedného z vás, ktorý získa 3 individuálne hodiny angličtiny online. Prvú výhru odovzdáme už v stredu 1. apríla 2020.

Držíme vám palce, aby ste si našli kurz, ktorý vám prinesie nielen užitočne, ale hlavne príjemne strávený čas.

Zostaňme zdraví a využime tieto časy múdro a prospešne.

×