Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Spokojní študenti = úspešní študenti

Spokojní študenti = úspešní študenti

Veľmi nám záleží na tom, aby naši študenti boli nielen úspešní, ale aj spokojní. Každoročne sa ich preto pýtame na ich názory ohľadom procesu výučby na našej škole a na to, čo by sme podľa nich ešte mohli vylepšiť. Spokojnosť študentov a ich úspech pri zdokonaľovaní sa v cudzom jazyku totiž spolu úzko súvisia.

Ingrediencia, ktorá nesmie chýbať

Na to, aby naši študenti v učení sa angličtiny napredovali podľa svojich predstáv a očakávaní, je mimoriadne dôležité, aby si po celý čas výučby zachovali dostatočnú motiváciu do učenia. Iba motivovaný študent je totiž naplno prítomný na hodinách, pozorný a ochotný plniť všetky úlohy, ktoré od lektora dostáva.

Spokojnosť prináša motiváciu

Nie je žiadnym tajomstvom, že keď sú študenti motivovaní, dosahujú aj lepšie výsledky, z učenia majú lepší pocit a nemusia sa doň nútiť. Práve naopak, môžu si vychutnávať všetky jeho zložky a neskôr aj očakávané ovocie. A čo prináša dostatočnú motiváciu? Je ňou práve spokojnosť s procesom výučby. Našich študentov sa preto snažíme vypočuť a na ich kritiku či požiadavky, čo by sme ešte na našom procese výučby mohli vylepšiť, zareagovať.

Učíme sa navzájom

Učíme sa celý život, a tak ako sa učia naši študenti, učíme sa aj my. Chceme sa neustále zlepšovať, ich pochvaly nás tešia a kritika nás posúva vpred. Na náš dotazník spokojnosti počas celého roka zareagovalo viac ako 25% z našich nových študentov, od ktorých sa pravidelne snažíme podnety a postrehy zbierať. Pozrite sa s nami, ako to tento rok dopadlo.

Výsledky sú pre nás odmenou a znamením, že naša snaha robiť si prácu poriadne je odmenená spokojnými a úspešnými študentmi.

×