Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Revolučná FUNNEL metóda v učení angličtiny

Revolučná FUNNEL metóda v učení angličtiny

[:sk]Výučbe cudzích jazykov sa venujeme už niekoľko rokov. Je pre nás prioritou poskytovať efektívne vzdelávanie tým, ktorí sa rozhodnú pracovať na svojej angličtine práve v našom jazykovom centre. Spokojní študenti sú našou najlepšou vizitkou.

KAŽDÝ SA CHCE UČIŤ EFEKTÍVNE A RÝCHLO

Od roku 2017 poskytujeme verejnosti bezplatné workshopy o možnostiach efektívneho učenia sa jazykov. Navštívilo ich doposiaľ viac ako 160 ľudí, medzi ktorými boli aj lektori či zamestnanci iných jazykových škôl zaujímajúci sa o kvalitné jazykové vzdelávanie.

Zo skúsenosti vieme, že ľudia pristupujú k zlepšovaniu jazykových zručností rôzne. Niektorí venujú výučbe dlhé mesiace strávené v kurzoch a nad knižkami , mnoho z nich však hľadá cesty, ako jazyku venovať čo najmenej času a naučiť sa čo najviac. Častokrát práve od nich prichádza požiadavka na intenzívne krátkodobé kurzy angličtiny.

REVOLUČNÁ FUNNEL METÓDA UŽ AJ V THE BRIDGE

Dnes k vám prichádzame so skvelou správou. Ako prví na Slovensku zavádzame v našom centre revolučnú FUNNEL metódu na výučbu jazykov, pomocou ktorej sa angličtinu naučíte až 5x rýchlejšie. Už si nemusíte kupovať drahé študijné materiály, dlhodobo navštevovať kurzy angličtiny či hodiny počúvať e-knihy počas cesty autom. Vďaka tejto rokmi overenej  metóde sa podľa odborníkov môžete prepracovať z úrovne A1 na úroveň C1 iba za 6 mesiacov!

ŠPECIÁLNA UVÁDZACIA PONUKA

Prvých 20 študentov otestuje FUNNEL metódu úplne zdarmaPrihlásiť sa môžete TU.[:]

×