Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Jančíková Kamila

Jančíková Kamila

BIO

Kamila Jančíková vyštudovala angličtinu a nemčinu a odvtedy pôsobí ako učiteľka jazykov. Svoju prácu miluje a rada komunikuje s ľuďmi. Je veľmi komunikatívna a zvedavá na príbehy ľudí. Kamila je presná a organizovaná, ale aj flexibilná.

Je vášnivou jogínkou (a certifikovanou inštruktorkou jogy), certifikovanou trénerkou ajurvédskeho životného štýlu a jej najväčším záujmom je to, čo nazýva poéziou života. Píše a fotografuje svoju poéziu, miluje svieže a prázdne ranné svahy, bicykluje sa po Bratislave a svoje srdce si necháva roztápať v divadlách, na koncertoch a v galériách. Okrem toho je aj knihomoľ. Rada cestuje po Európe, sama alebo s priateľmi, a tiež sa stará o svoje bylinky a rastliny. Jednou z jej obľúbených aktivít je nadväzovanie kontaktov a medzikultúrna výmena.

Workshop: Tvorivé písanie

Tvorivé písanie je skvelý spôsob, ako sa spojiť so svojou intuíciou a zachytiť všetko z tej fascinujúcej veci zvanej mozog. Existuje mnoho spôsobov, ako zvýšiť svoju kreativitu a jedinou podmienkou je vaša AKTIVITA. S malou pomocou si na začiatku jednoducho sadnete a budete písať. Bez akýchkoľvek obmedzení.

Na workshope si vysvetlíme základy, pozrieme sa na to, ako môžeme tvorivé písanie využiť na našich hodinách a hlavná časť bude obsahovať vaše vlastné PÍSANIE.

A prečo by ste sa mali zúčastniť? Pretože je to zábava a otvára to nové obzory. Hrať sa so slovami, obracať ich naruby, spájať s nimi svoje myšlienky a pozorovať, čo z tejto hry vzniká.

Tešíme sa na vás… a vaše slová.

×