Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Colin Kelly

Colin Kelly

Colin sa narodil a vyrástol v malej dedine v provincii Cavan, na severe Írska. Táto provincia hraničí so Severným Írskom a je známa svojimi 365 jazerami a obyvateľmi, ktorí sú preslávení svojou šetrnosťou. Pozvite Colina na kávu a on vám porozpráva viac 😊

Od ukončenia vysokoškolského štúdia v roku 2015 vyučuje angličtinu. Táto práca mu priniesla príležitosti cestovať po svete a pracovať vo Vietname, Thajsku,  Malajzii, Anglicku, Španielsku a teraz ho priviedla na Slovensko.

Vo svojom voľnom čase rád číta a športuje. Miluje skateboarding, lezenie a bojové umenia a tiež pokojné prechádzky v prírode.

Počas svojej praxe zistil, že každý študent je diametrálne odlišný, aj keď pochádzajú z rovnakého sociálneho prostredia, alebo majú rovnaké povolanie alebo úroveň angličtiny. Na svojich hodinách kladie dôraz na zistenie silných a slabých stránok študenta, ich cieľa a záujmov a snaží sa ich zosúladiť so svojou metodikou a technikami učenia.

×