Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Vysielame ONLINE

Milí priatelia,

pred online výučbou som vždy mala rešpekt. Stále mám. Je iné byť so študentmi v priamom kontakte a iné, oveľa náročnejšie, facilitovať proces učenia sa v online prostredí. Prax posledných dní však ukázala, že dobrí lektori sú dobrí lektori. Online je síce náročnejší na udržanie pozornosti študentov a dynamiku skupiny, ale naši šikovní lektori si poradili.

Už druhý týždeň makáme naplno. Naučili sme sa kopec nových vecí. Prediskutovali sme s kolegami tu i v zahraničí hodiny. Budeme sa tešiť, keď sa pridáte k našim večerným 15 minútovkam a aj vy sa s nami podelíte o dobré rady a užitočné web stránky. Vymieňať si vzájomne skúsenosti a učiť sa jeden od druhého bude užitočne i zábavne strávený čas.

Vysielame od stredy 18. marca o 18:00 na našom Facebooku. Prvou lektorkou je Sam, ktorá si pripravila tému „News“. Čelíme globálnym problémom a je dobré aj potrebné mať prístup k viacerým zdrojom informácií.

Naši lektori sa s vami budú deliť o zaujímavé stránky, podcasty, knihy, filmy a nápady ako sa učiť angličtinu aj doma z gauča. Získali sme trochu viac času, tak ho využime na príjemné a užitočné veci.

Tešíme sa na vás každý pracovný deň o 18:00 na našom Facebooku. Zostaňme zdraví a pri zmysloch :-).

Vaša Klaudia Bednárová, riaditeľka The Bridge.

×