Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Vychutnajte si svieži koktail angličtiny z The Slovak Spectator – zadarmo!

Vychutnajte si svieži koktail angličtiny z The Slovak Spectator – zadarmo!

Vyskúšajte si toto leto bezplatne The Slovak Spectator, aby ste si oživili svoje znalosti angličtiny a inšpirovali sa novinkami o Slovensku. Vaša slovná zásoba sa rozšíri o nové výrazy, ktoré môžete používať v každodennom živote.

Prečítajte si pravidelné tipy, čo robiť v Bratislave. Vďaka ich týždenným prehľadom 10 najlepších podujatí v Bratislave a tipmi na podujatia, ktoré môžete v navštíviť zadarmo sa nudiť nebudete! Ak by ste mali chuť zostať doma, tak máte k dispozícii celý rad chutných slovenských receptov.

Získajte denný a týždenný prehľad najdôležitejších udalostí zhrnutých v skvelých informačných bulletinoch: Dnes na Slovensku a Minulý týždeň na Slovensku. V krátkom súhrne nájdete všetky dôležité správy zo Slovenska, už nebudete musieť tráviť veľa času sledovaním najnovších udalostí.

Cestovateľské príbehy zo sprievodcov Spectacular Slovakia nájdete už aj online. Spectator zdieľa rôzne témy týkajúce sa Slovenska, nahráva o nich podcasty a vydáva pravidelný cestovateľský spravodaj, ako aj rubriky s aktuálnymi informáciami o cestovnom ruchu na Slovensku. Rubrika History Talks prináša historický pohľad na pozoruhodnú minulosť Slovenska.

Možnosť prihlásiť sa na odber novín the Slovak Spectator počas leta už skončila.

Prajeme pekné leto 🙂

×