Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Vianočný večierok the Bridge podporí bezdomovcov

Vianočný večierok the Bridge podporí bezdomovcov

Vianočné večierky nás lákajú nielen na dobré jedlo, varené vínko či chutné sladkosti, ale zároveň sú aj príležitosťou stretnúť sa s kolegami, kamarátmi, alebo známymi v neformálnej predvianočnej atmosfére.

Je to však dostačujúce?

Dobre sa najesť a čo to popiť v spoločnosti známych ľudí? Nie sú Vianoce časom, kedy chceme viac myslieť na druhých ako na seba?

Vianočný večierok by nemal byť len o dobrom pití a jedle

My si myslíme, že vianočný večierok by nemal byť len o dobrom pití a jedle, ale aj o pomoci druhým, šírení tepla a radosti. V spolupráci s O.Z. VAGUS sme aj tento rok pripravili vianočný večierok, na ktorom sa nielen občerstvíte a porozprávate s príjemnými ľuďmi, ale zároveň podporíte tých, ktorí to potrebujú.

Spoločne s O.Z. VAGUS Vás preto srdečne všetkých pozývame na príjemný podvečer pri kapustnici, víne a sladkých koláčoch. Budeme radi, ak okrem kamarátov a známych prinesiete so sebou aj teplé oblečenie, ktoré už nepotrebujete, a ktoré tak zahreje ľudí bez domova.

Večierok v the Bridge

Tešíme sa na vás v piatok 4. decembra 2015 od 16.00 do 20.00 v jazykovej škole the Bridge, na Baštovej 7 v Bratislave.

the Bridge
&
O.Z. Vagus

×