Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

V spolupráci s GMB vás pozývame do galérie

V spolupráci s GMB vás pozývame do galérie

V spolupráci s Galériou mesta Bratislava (GMB) vás srdečne pozývame na výstavu slovenskej sochárky Erny Masarovičovej. Komentovaná prehliadka diel Erny Masarovičovej sa uskutoční v Mirbachovom paláci 26. októbra 2022 od 17:30 do 18:30 pod vedením Vladislava Malasta v anglickom jazyku.

Ako škola považujeme za dôležité, aby naši študenti využívali angličtinu i mimo našich kurzov a zaradili ju čo možno najviac do svojho každodenného života. Jazyk je zručnosť, ktorú treba cvičiť. Využite preto možnosť a príďte stráviť príjemný podvečer v angličtine s umením Erny Masarovičovej. Vstup je voľný. Tešíme sa na vás! 🙂

Erna Masarovičová (1926 – 2008) je v slovenskej umenovede stále označovaná najmä ako autorka originálnych šperkov a medailí. Výstava „Erna monumentálna“ chce tento mýtus zbúrať a sprítomniť jej výraznú sochársku a monumentálnu tvorbu, ktorá je dnes takmer zabudnutá a navyše pomaly neúprosne mizne z verejného priestoru i zo spoločenských interiérov doby minulej.

Pozvanie do galerie na Ernu (SK) (#47) (#48)
×