Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Školy v zahraničí, kde sa angličtinu naozaj naučíte

Školy v zahraničí, kde sa angličtinu naozaj naučíte

Ak chcete svoju angličtinu naozaj posunúť na najvyššiu úroveň, môžete návštevu kurzov u nás skombinovať aj so štúdiom v zahraničí. Pri konverzácii tak získate istotu a novú motiváciu učiť sa ďalšie veci. Pripravili sme preto pre vás krátky prehľad tých najlepších miest, kam môžete v rámci svojho štúdia v vo Veľkej Británii zavítať.

Vybrali sme pre vás školy s históriou, skúsenosťami a výbornými referenciami, na ktorých sa angličtinu naozaj naučíte. Je dôležité, aby škola, ktorú si vyberiete, bola miestom, kde progres študentov je na prvom mieste a výučba angličtiny na vysokej úrovni.

Regent London

Regent London má viac ako 50-ročné skúsenosti s vyučovaním angličtiny a tisícky spokojných študentov z celého sveta. Študijné programy sú nastavované podľa potrieb a požiadaviek študentov s ohľadom na ich jazykové zručnosti. Kurzy sú orientované na výsledky svojich študentov, ktorým na výsledkoch záleží. Študenti Regent London sú odborníci z rôznych oblastí, ľudia z biznisu a ambiciózni študenti. Oceníte malé skupinky, ktoré poskytujú dostatočný priestor pre individuálny prístup učiteľov. V Regent London dostane viac ako len kurz angličtiny.

Regent Oxford

Jazyková škola Regent Oxford vznikla v roku 1953. Už viac ako 50 rokov je hlavným cieľom školy poskytovať svojim študentom kvalitné vzdelávanie a reálny progres v jazyku. Škola ponúka široké spektrum kurzov v rôznej intenzite a s rôznym zameraním. Malé skupinky, kvalifikovaní lektori, koučingový prístup a výborné referencie sú zárukou vášho progresu.

OISE Cambridge

Jazyková škola OISE Cambridge ponúka intenzívny program plne zameraný na potreby svojich študentov. Škola je známa svojím rozvojovým programom pre učiteľov, ktorý zabezpečuje vysokú kvalitu vyučovania. Kurzy sú zamerané na rôzne oblasti a profesie. Malé skupinky a intenzívne programy sú zárukou spokojných študentov, pre ktorých je progres v jazyku nevyhnutnosťou pre ich ďalší profesionálny rast.

Pilgrims Canterbury

Pilgrims je škola v ktorej sa zrodil humanistický prístup k vyučovaniu angličtiny. Dnes je svetoznámym centrom pre trénovanie učiteľov s dlhoročnou tradíciou v humanistickom prístupe. V Pilgrims neučí angličtinu, učí ľudí.

Koučingové metódy, ktoré učitelia a tréneri v Pilgrims využívajú sú zamerané na človeka a jeho vzťah k učeniu sa angličtiny. Komunikácia je základným nástrojom pre zlepšovanie sa v angličtine. Kurzy sú orientované na výsledky so silným akcentom na sebamotiváciu a sebapoznanie. Ak máte blok rozprávať, alebo sa vám nedarí sa posúvať sa v jazyku ďalej tak Pilgrims je to správne miesto pre vás.

×