Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Spôsob výučby

Dbáme na to, aby ste sa angličtinu učili efektívne, a preto všetkých študentov vedieme k aktívnej účasti na procese výučby

Ako sa u nás angličtinu naozaj naučíte?

Určite sa zhodneme na tom, že sa cudzí jazyk nevieme naučiť za vás. Vieme vám však poskytnúť všetky prostriedky na to, aby ste sa ho naučili čo najrýchlejšie aj najefektívnejšie. A to je presne to, čo k výučbe cudzieho jazyka naozaj potrebujete. U nás sa naučíte nielen angličtinu, ale predovšetkým

  • to, ako sa ju správne učiť
  • sa budete pri výučbe cítiť príjemne
  • nebudete zbytočne strácať čas pri nudných a neefektívnych cvičeniach, ktoré sa donekonečna opakujú

Easy to learn, hard to master. Osvojiť si základné slovíčka a frázy v angličtine je pomerne jednoduché. Náročná časť prichádza vtedy, keď ich potrebujete pospájať do zložitejších celkov či začať aktívne používať v praxi. Hoci u nás učíme všetky jazykové úrovne, viac ako polovica našich študentov sú stredne pokročilí (B2) a vyššie. To v praxi znamená, že mnohí naši študenti po anglicky už rozumejú aj hovoria. Aby však svoj potenciál mohli využiť naplno, ďalej sa učia sa a zlepšujú. Pomáhame im preto efektívne absolvovať tú najťažšiu časť – posledný krok od dobrej angličtiny k výbornej. Aké sú kľúčové zložky úspešnej a efektívnej výučby?

1.) Poznáme našich študentov

Na začiatku presne zistíme, na čom môžete stavať. Úroveň angličtiny našich potenciálnych aj aktívnych študentov objektívne testujeme pomocou medzinárodne uznávaného online nástroja TRACKTEST.eu, ktorý spoľahlivo otestuje nielen vašu gramatiku, ale aj čítanie a počúvanie. Naši lektori následne vyhodnotia vaše ďalšie záujmy a ciele, na základe ktorých neskôr tvoria obsah konkrétnych kurzov. Dbáme na individuálny prístup aj na skupinových lekciách, a preto je na začiatok dôležité správne nastaviť výučbu podľa potrieb a preferencií každého študenta.

2.) Naše metódy

Pri procese výučby využívame eklektický prístup s akcentom na komunikatívnu metódu so silnou orientáciou na študenta. Skrátka, všetky naše individuálne aj skupinové kurzy rešpektujú vaše potreby a stavajú na vašich silných stránkach. Dôležitá je pre nás efektivita výučby, a preto príprava na lekcie tvorí dôležitú súčasť práce našich lektorov. Výhodou učenia sa s pripraveným lektorom je vyššia efektivita investovaného času. Podobne ako tréning vo fitku s trénerom – ak viete presne, čo a ako robiť, výsledky sa dostavia rýchlo.

3.) Medzinárodný tím lektorov

Za viac ako 10 rokov fungovania našej jazykovej školy sa nám podarilo zostaviť výnimočný medzinárodný tím spĺňajúci aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Naši interní lektori a konzultanti sú pripravení pracovať na tom, aby ste úroveň vašej angličtiny mohli posunúť na čo najvyššie priečky. Všetci spĺňajú náročné kritériá medzinárodnej hodnotiacej schémy “Cambridge English Teaching Framework”.

4.) Ideálne podmienky na štúdium

Nie je dôležité iba učiť, ale aj udržiavať motiváciu študentov k štúdiu. My robíme všetko pre to, aby sme vám vytvorili ideálnu atmosféru pre úspešné vzdelávanie, a preto spolu s kurzom získate tiež prístup k výborne vybavenej knižnici a ďalším aktivitám, workshopom či webinárom. Pomocou nich môžete testovať a posúvať svoje jazykové zručnosti aj mimo kurzov.

5.) Aktívni a odhodlaní študenti

Pre efektívnu výučbu nie je dôležitý iba kvalitný lektor, ale aj prístup samotných študentov. Urobíme všetko pre to, aby sme udržali vašu motiváciu k ďalšiemu vzdelávaniu, no na to, aby ste sa angličtinu naozaj naučili, však potrebujeme aj investíciu z vašej strany. Práve tá je základom, aby mohli byť naše vzdelávacie metódy skutočne úspešné.

  • Čo od vás budeme potrebovať?
  • Dôveru v naše učebné postupy a skúsených lektorov
  • Ochotu dať do toho všetko
  • Trochu času, ktorý venujete výučbe angličtiny aj doma, nielen na hodinách
  • Odhodlanie nielen „vyskúšať“, ale sa naozaj naučiť

Prihláste sa na kurz v škole, kde sa angličtinu naučíte.

×