Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Rozviažte si jazyk v našich konverzačných kurzoch!

Rozviažte si jazyk v našich konverzačných kurzoch!

Mnohých z nás do jazykovej školy privedie pocit, že síce nejaké tie vedomosti z jazyka už máme, ale nedokážeme ich preniesť do praxe. Je dôležité blok v rozprávaní odstrániť čo najskôr, veď jazyk sa učíme, aby sme komunikovali.

Jedným z efektívnych spôsobov ako sa zbaviť bariéry je začať rozprávať v prostredí, kde sa cítime bezpečne a príjemne. Skúsenosti našich študentov hovoria, že konverzačné kurzy tak ako sme si ich nastavili, spoľahlivo odstraňujú bariéry, rozširujú slovnú zásobu a rozviažu vám jazyk.

S Veronikou ako s lektorkou som bola veľmi spokojná. Mala veľmi dobrú úroveň angličtiny a vedela svoje poznatky predať ďalej. Kurz, jeho obsah a jeho realizáciu prispôsobila nám, nemuseli sme sa my prispôsobiť kurzu. Na hodiny chodila vždy perfektne pripravená a atmosféra počas hodiny bola skvelá. Hrali sme rôzne hry a mali tvz. opakovacie hodiny. Myslím, že sme všetci urobili veľký pokrok, aspoň u seba som ho pocítila. Na začiatku to bolo, len nech nemusím rozprávať a ku konci sme už všetci pekne speakovali 🙂 Lektorka postupne zistila, na koho čo platí a snažila nám všetkým dať dostatočný priestor. Na tieto hodiny som sa vyslovene tešila a nebrala som to ako „hodinu“, mali sme šťastie, lebo aj s ostatnými študentmi sme skvele sadli.“ študentka Lenka Sekletárová, kurz Let´s talk

Máme za sebou roky praxe a vieme, že konverzačné hodiny ponúkajú študentom skvelú príležitosť, ako sa nezáväzne porozprávať s novými ľuďmi. Strach, že sa v skupinke nedostanete k slovu, mať nemusíte. Skupinky sú malé, jazyková úroveň študentov vyvážená a skúsení lektori vedia ako vytvoriť čo najživšiu diskusiu.

Práve skupinová výučba je efektívnou formou pre konverzácie, vytvára totiž prirodzené prostredie a pomáha vám vytvárať návyk  komunikovať.

Prečo práve konverzácie v the Bridge?

  • získate istotu konverzovať s lektormi zo zahraničia
  • starostlivo vyvážená skupinka, ktorá si úrovňou „sedí“
  • skúsení lektori, ktorí rešpektujú potreby jednotlivcov a rozhodne pustia k slovu každého 🙂
  • zaujímavé témy
  • uvoľnená a priateľská atmosféra

Ponuku našich konverzačných kurzov nájdete tu:

http://thebridge.test/produkt/whats-up-in-the-world-in-the-evening/

http://thebridge.test/produkt/let-s-talk-in-the-evenings/

http://thebridge.test/produkt/whats-up-in-the-world-in-the-mornings/

http://thebridge.test/produkt/lets-talk-in-the-morning/

 

Nový trimester konverzačných kurzov štartujeme už najbližší pondelok, 17.9.2018. Neváhajte a v prípade záujmu nás kontaktujte na kurzy@thebridge.sk alebo na tel. čísle +421 948 104 916. 

 

×