Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Prestížna cena pre našu riaditeľku Klaudiu Bednárovú

Prestížna cena pre našu riaditeľku Klaudiu Bednárovú

Riaditeľka a zakladateľka našej jazykovej školy Klaudia Bednárová sa tento rok ocitla vo vybranej spoločnosti úspešných slovenských podnikateliek. Spolu s nomináciou na ocenenie TREND podnikateľka roka sa jej ušlo rovno aj víťazstvo v tejto kategórii.

Čo je cena TREND Podnikateľka roka?

Cena TREND Podnikateľka roka je súčasťou šiestich rôznych ocenení, ktorými TREND už 25 rokov oceňuje manažéra, investora, banku, poisťovňu a firmu roka. Nominácie v kategórii TREND Podnikateľka roka 2022 však zostavil týždenník TREND v tomto roku po prvý krát a partnerom kategórie bola spoločnosť VISA. Trend a VISA vyberali z riaditeliek či zakladateliek malých a stredných firiem, ktoré majú za sebou buď zaujímavý príbeh, alebo podnikajú zodpovedne a udržateľne, či prinášajú technologické a iné novinky.

Vo finále z jednej tretiny rozhodovali o víťazke aj čitatelia TRENDU. Slávnostný galavečer a odovzdávanie cien sa tento rok konalo 22. novembra v budove SND.

Inak a naplno – začiatky The Bridge

Naša jazyková škola The Bridge vznikla v roku 2009 a to najmä preto, lebo žiadna zo škôl, do ktorých Klaudia robila pohovor ako lektorka, ju svojím nastavením a hodnotami nezaujala. „Chcela som byť v kolektíve ľudí od ktorých som sa mohla niečo naučiť, mať možnosť učiť tak, aby moji študenti dosahovali výsledky, proste robiť veci poriadne a naplno,“ hovorí Klaudia o začiatkoch The Bridge. „Začínali sme spolu s kamarátkou Mišou Vrábovou v malom priestore v Bratislave, len tak na kolene bez investícií a kapitálu,“ spomína. Dnes v The Bridge učí vyše štyridsať lektorov a lektoriek z viac ako 12 krajín sveta. Online nám otvoril možnosti spolupracovať nielen s kolegami, ktorí žijú v Bratislave, ale aj so zahraničnými odborníkmi a kolegami, ktorí žijú v iných krajinách a vyučujú nielen u nás, ale aj na medzinárodných univerzitách v Spojenom kráľovstve či v Japonsku. Otvorilo nám to možnosti. To či sa chce niekto prisťahovať do Bratislavy prestalo byť kľúčové, dôležitá je dnes len kvalita práce lektorov.

Urobiť čosi navyše

Klaudia kladie dôraz nielen na vysokú úroveň výučby, ale aj na ďalšie vzdelávanie lektorov, vďaka čomu môžeme posúvať naše možnosti neustále ďalej. Nielen medzinárodný certifikát EAQUALS, ale aj spokojní študenti, ktorí sa k nám stále vracajú, sú dôkazom kvality.

„Snažíme sa byť každý deň lepší než ten predošlý. Podarilo sa nám vybudovať prostredie, kde sa ľudia radi učia. Spolu s našimi študentami a lektormi vytvárame komunitu ľudí, ktorých spája spoločný záujem o osobný rast a rozvoj. Angličtinu sa neučíme, aby sme ju vedeli, ale aby sme ju používali. Jazyk nemá byť cieľom, ale nástrojom,“ približuje Klaudia svoju víziu. Okrem bežných kurzov sa preto The Bridge venuje napríklad divadlu. V Bridgin‘ Drama, ktoré už niekoľko rokov inscenuje v angličtine slovenskú klasiku, si zahrajú aj lektori školy.

Úspešná škola prináša úspešných študentov

„Nesmierne si toto ocenenie vážim. Snažíme sa, aby naša škola bola čo najlepšia a potešilo nás, že sme porotu zaujali. Všetko sa robí s väčšou radosťou, keď človek vidí výsledky a aj ocenenie vlastnej práce,“ hovorí Klaudia no hneď zdôrazňuje, že ona ani The Bridge neplánujú zaspať na vavrínoch. „Chceme byť školou, ktorá je známa pre svoje výsledky a úspešných študentov. Naším najbližším plánom je rozšíriť naše centrum vzdelávania lektorov. Chceme, aby sa naši učitelia zlepšovali, držali krok s dobou a boli inšpiráciou i vzorom pre svojich študentov,“ približuje Klaudia Bednárová plány do budúcnosti.

Ďakujeme za ocenenie, veľmi si to vážime a tešíme sa spolu s Klaudiou.

×