Začať s angličtinou môžete kedykoľvek. Otestujte sa a zistite na čom môžete stavať. U nás nájdete kurz, ktorý vám sadne. :)

Angličtina pre seniorov zadarmo

Angličtina pre seniorov zadarmo

Jazykovému vzdelávaniu seniorov sa venujeme už niekoľko rokov. Našu školu navštevuje niekoľko desiatok seniorov, ktorí počas celého školského roka húževnato trénujú svoju myseľ a zlepšujú si angličtinu.

 Čím sú naše kurzy pre seniorov iné?

Chceme, aby sa naši študenti u nás cítili príjemne a aby videli, že sa zlepšujú. Žiadny školský stres na našich hodinách nie je a tempo je nastavené tak, aby sa zachovala na hodinách príjemná a pohodová atmosféra.

Hoci najčastejšie sa stretávame s motiváciou učiť sa angličtinu kvôli deťom a vnúčatám žijúcim v zahraničí, dôvodov začať s výučbou angličtiny neskôr, aj keď už nemáte 30 rokov, je veľa.

Medzi tie, ktoré sa opakujú najčastejšie, patrí potreba bez obáv komunikovať v zahraničí, cestovať a dohovoriť sa kdekoľvek. Učenie sa jazyka je tiež jeden z najefektívnejších nástrojov na trénovanie pamäte a mysle. Ak chceme zostať čo najdlhšie aktívny a plný energie, treba náš mozog neustále cvičiť a zamestnávať množstvom nových podnetov.

Naše jazykové kurzy sú nastavené tak, aby čo najviac podporili jeho precvičovanie. Sú pravidelné, sú v dopoludňajších hodinách, v príjemnej atmosfére a s profesionálnymi lektormi. Rokmi vytvorená príjemná atmosféra a komunita inšpiratívnych ľudí je motivujúca nielen pre študentov, ale i pre lektorov. Niečo nové sa naučiť, podebatovať si a zájsť na kávu so spolužiakmi v príjemnom prostredí Starého mesta je veľmi fajn. 

Ak rozmýšľate, že by ste to možno aj radi zažili, tak neváhajte, a príďte si náš kurz vyskúšať. Aj tento rok organizujeme týždňový intenzívny kurz zadarmo pre všetkých seniorov, ktorí sa chcú „nakopnúť“ a začať robiť niečo nové.

Kurzy budú prebiehať od 3.-7.9.2018. Keďže je počet miest v kurze obmedzený, v prípade záujmu kontaktujte našu kolegynku Radku Vajgelovú e-mailom na adrese kurzy@thebridge.sk, alebo na telefónnom čísle 0948 104 916.

 

×