Jazykovému vzdelávaniu seniorov sa venujeme už niekoľko rokov. Našu školu navštevuje niekoľko desiatok seniorov, ktorí počas celého školského roka húževnato trénujú svoju myseľ a zlepšujú si angličtinu.

 Čím sú naše kurzy pre seniorov iné?

Chceme, aby sa naši študenti u nás cítili príjemne a aby videli, že sa zlepšujú. Žiadny školský stres na našich hodinách nie je a tempo je nastavené tak, aby sa zachovala na hodinách príjemná a pohodová atmosféra.

Hoci najčastejšie sa stretávame s motiváciou učiť sa angličtinu kvôli deťom a vnúčatám žijúcim v zahraničí, dôvodov začať s výučbou angličtiny neskôr, aj keď už nemáte 30 rokov, je veľa.

Medzi tie, ktoré sa opakujú najčastejšie, patrí potreba bez obáv komunikovať v zahraničí, cestovať a dohovoriť sa kdekoľvek. Učenie sa jazyka je tiež jeden z najefektívnejších nástrojov na trénovanie pamäte a mysle. Ak chceme zostať čo najdlhšie aktívny a plný energie, treba náš mozog neustále cvičiť a zamestnávať množstvom nových podnetov.

Naše jazykové kurzy sú nastavené tak, aby čo najviac podporili jeho precvičovanie. Sú pravidelné, sú v dopoludňajších hodinách, v príjemnej atmosfére a s profesionálnymi lektormi. Rokmi vytvorená príjemná atmosféra a komunita inšpiratívnych ľudí je motivujúca nielen pre študentov, ale i pre lektorov. Niečo nové sa naučiť, podebatovať si a zájsť na kávu so spolužiakmi v príjemnom prostredí Starého mesta je veľmi fajn. 

Ak rozmýšľate, že by ste to možno aj radi zažili, tak neváhajte, a príďte si náš kurz vyskúšať. Aj tento rok organizujeme týždňový intenzívny kurz zadarmo pre všetkých seniorov, ktorí sa chcú „nakopnúť“ a začať robiť niečo nové.

Kurzy budú prebiehať od 3.-7.9.2018. Keďže je počet miest v kurze obmedzený, v prípade záujmu kontaktujte našu kolegynku Radku Vajgelovú e-mailom na adrese kurzy@thebridge.sk, alebo na telefónnom čísle 0948 104 916.